НОВИНИСвітові

Benjamin Loehrer: «Багато людей поважають цю працю і результат, а дехто заздрить»

Benjamin Loehrer – 19 річний бодибілдер із США. Виступати на змаганнях хлопець почав у 17-ть років. Його фото можна побачити на дуже багатьох іноземних сайтах. «Я виріс в сільських районах Південної Дакоти, які прищепили мені сильну трудову етику і мужність», – розповідає атлет з яким ми пропонуємо познайомитися цього разу.

Benjamin Loehrer: «Багато людей поважають цю працю і результат, а дехто заздрить»Benjamin Loehrer: «Багато людей поважають цю працю і результат, а дехто заздрить»Багато любителів, які тренуються у залах скаржаться на відсутність результату і виправдовуються поганою генетикою. Але Benjamin Loehrer має іншу думку: він погоджується, що  генетика відіграє свою роль, але й звертає увагу на харчування.


Він підкреслює, що якість їжі є вирішальним. “Хороші вуглеводи, хороші білки, хороший жир. Без правильного харчування у вас немає пального для росту і тренувань”.

Benjamin Loehrer: «Багато людей поважають цю працю і результат, а дехто заздрить»Benjamin Loehrer: «Багато людей поважають цю працю і результат, а дехто заздрить»

Непогана форма хлопця змушує привертати до себе увагу інших людей на вулиці: «Відгуки людей діляться 50 на 50 відсотків. Багато людей поважають цю працю і результат, а дехто просто заздрить. Вони думають, що я стероїдний урод, але коли дізнаються про мене більше, то змінюють думку».

Benjamin Loehrer не лише тренується та виступає на змаганнях, але й допомагає досягати результатів іншим. “Як сертифікованому персональному тренеру і конкурентоспроможному культуристу  дуже приємно бачити досягнення інших людей у фітнесі. Мені подобається навчати інших, давати знання, позитивні емоції і підтримку, щоб допомогти людям гарно виглядати», – каже бодибілдер.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button