НОВИНИСвітові

Бодібілдер Dani Kaganovich розповів про свої початки тренувань

23-річний ізраїльський ТОП бодібілдер записав відео для своїх шанувальників російською мовою та розповів подробиці про початки своїх тренувань та відповів на запитання шанувальників.

Dani Kaganovich

«Я почав займатися в 17-ть років. Це було вдома: купив штангу, тренажер і дві гантелі. Цілий рік тренувався. Здобув базову підготовку і записався у тренажерний зал. І вже за три місяці почав готуватися до перших змагань. Це було у 2010-му році. На цих змаганнях я познайомився із Stas Struzberg. Так розпочалася моя змагальна кар’єра», – каже Dani.

«З батьків я мали лише маму. У перші два-три роки у неї ставлення до бодібілдингу було негативним. Згодом вона побачила, що відбувається прогрес, у мене є потенціал стати кращим з кращих. За три роки мама почала мене підтримувати і навіть мотивувати. Півроку тому мама і брат записалися у тренажерний зал. Ми тренуємося разом. У нас в сім’ї спортивний настрій і це дуже мене загартовує і дає мотивацію продовжувати працювати», – додав Dani Kaganovich.

Нагадаємо, спортсмен восени в Німеччині здобув абсолютну перемогу на змаганнях федерації NAC. Він перший юніор, Який здобув такий титул в NAC.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button