Інтерв'юНОВИНИУкраїни

Бодибілдер Ігор Ткаченко: У моїх планах виступити у юніорській категорії на “Арнольд Класік Європа”

Одним із очікувань та сюрпризів осіннього сезону буде результат і форма бодибілдера з Одеси Ігоря Ткаченка. Цей 19-річний юніор саме зараз входить в етап жорсткої підготовки до змагань. Kulturizm.info розпитав детальніше цього молодого українського бодибілдера про його плани на осінь та підготовку у бліц інтерв’ю.

Ігор, після тривалої паузи ти знову вийдеш на сцену. Що чекаєш від сезону?

Так, звичайно. Я спеціально пропустив два сезони, що б набрати масу, оскільки якість зробив кращу, ніж очікував і зрозумів, що для мене це не так складно.

У підготовці мені допомогли поради від мого тренера Олега Протаса, від якого дізнався дуже важливі дрібниці. У планах у мене поїхати на «Арнольд Класік Європа» по юніорам, а так само об’їздити всі змагання з України, що будуть в цьому сезоні. Ще я хотів поїхати на «світ» по юніорам, але у зв’язку з останніми змінами в даті і місці проведення чемпіонату, на жаль, пропущу.

Бодибілдер Ігор Ткаченко: У моїх планах виступити у юніорській категорії на “Арнольд Класік Європа”Бодибілдер Ігор Ткаченко: У моїх планах виступити у юніорській категорії на “Арнольд Класік Європа”

У якій категорії плануєш виступати?

Я виступатиму в категорії «юніори понад 80 кг». На жаль, у нас не можна виступати в двох категоріях, але я б дуже хотів подивитися як би виглядав з більш досвідченими спортсменами.

Яка у тебе зараз вага?

На даний момент вага у мене коливається від 106 до 107 кг, але поки я злегка дотримуюся дієти і роблю невеликі маніпуляції з харчуванням, кількість води в організмі то менша, то більша, але жиру вже стало набагато менше, ніж було пару місяців тому.

Коли ти розпочнеш повноцінну підготовку?

В принципі я й не припиняв підготовку, навіть не відпочивав після попередніх змагань. Для мене відпочинком був повний доступ до їжі =).

Під час змагань дізнався, що на Арнольд Класік Європа проводяться змагання з категорії Юніори. Подивившись на них я зрозумів, що набравши маси і зробивши якість трохи кращою ніж було можна гідно позмагатися і засвітиться на міжнародних змаганнях, що, можливо, дасть мені шанс знайти хороших спонсорів, оскільки із збільшенням ваги збільшуються й витрати. Так що підготовка у мене нікуди не пропадала, а тільки розділилася на основні цикли: “набір маси” і “сушка”.

Чим підготовка до осінніх змагань буде відрізнятися від попередньої?

Чим саме буде відрізнятися поки не знаю, це мені вже скаже мій тренер Олег Протас, оскільки кожні 10 кг маси кардинально змінюють підготовку. Але деякі маніпуляції і моменти в плані завантаження і позування я зрозумів, і застосую їх обов’язково.

Тренінг особливо не зміниться, тому що я йду по циклах, які змінюються кожні 2-3 місяці, а саме: “сила-маса” і “маса-пропрацювання”, а сушка це всього лише дієта і жироспалювачі.

Які ти зробив висновки з попередніх змагань?

Висновки такі: не переставати “пахати” на тренуванні, стежити за харчуванням і дуже багато позувати.

Бодибілдер Ігор Ткаченко: У моїх планах виступити у юніорській категорії на “Арнольд Класік Європа”Бодибілдер Ігор Ткаченко: У моїх планах виступити у юніорській категорії на “Арнольд Класік Європа”

Будеш готуватися за свій рахунок, чи буде хтось допомагати?

Готуватися буду сам, так як з спонсорством у нас, на жаль, проблеми, з цього і хочу поїхати на Арнольд Класік Європа, що б засвітитися перед потрібними людьми, а там вже як пощастить =) Так само хотілося б потрапити на комерційні змагання “Золота осінь “, що б міг щось заробити

Кого у своїй категорії вважаєш найпотужнішим суперником?

Ну, це, безумовно, Міша Ітченко, але на жаль, він не на стільки серйозно ставиться до цього спорту. Спорт в нього, швидше за все, не в пріоритеті і тому він дуже багато відпочиває, а готуватися починає за невеликий проміжок часу до змагань, як це робить всіма відомий Кодзоев. Як на мене, дуже шкода, що він так робить, тому що він би міг “дати жару” багатьом і стати топовим атлетом з його масою, будовою кістки і пропорціями.

Так само у мене є друг Паша Мараховський, який став володарем Кубка України цієї весни під наглядом його тренера Олександра Слободенюка, але ми з ним домовилися, що виступати поки-що разом не будемо, а будемо намагатися утримувати наші почесні звання чемпіонів =)

Підготував Антон Павленко, www.kulturizm.info

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button