НОВИНИ

Бодібілдер Андрій Кухарчук проведе у Львові семінар

Вперше в історії львівського бодибілдингу відбудеться семінар від  легендарного Андрія Кухарчука, багаторазового чемпіона України, чемпіона Європи, бронзового призера 67- го Чемпіонату Світу, майстри спорту міжнародного класу.

Бодібілдер Андрій Кухарчук проведе у Львові семінар

24 листопада Львів гостинно прийме всіх учасників семінару в клубі «ЕкоФітнес».

Планується обговорення актуальних тем, не тільки для початківців бодибілдерів, але і для профі цього залізного спорту.

У ході семінару ви почуєте відповіді на довгоочікувані питання:

– Про підготовку до сезону змагань;

– Секрети масонаборних циклів,

– Тонкощі предзмагального періоду і найголовніше – збереження пікової форми протягом усього змагального сезону.

Також учасники семінару отримають унікальну можливість, почути інформацію про організацію, спортсменів та підсумки 67-ого Чемпіонату світу з бодибілдингу з перших вуст.

Крім цього , вас чекають подробиці виступу Кухарчука Андрія на Чемпіонаті світу з класичного бодібілдингу, який пройде 15-18 листопада в Санкт – Пельтен у Австрії.

Семінар буде корисний не тільки для виступаючих спортсменів, а й для практикуючих тренерів. Андрій поділиться досвідом використання аптечних препаратів для підтримки імунних сил організму.

Ще один приємний сюрприз очікує учасників семінару – майстер -клас з позування від майстра спорту міжнародного класу! Кожен учасник семінару отримає з рук Андрія іменний сертифікат, що засвідчить про участь у першому семінарі з бодібілдингу під керівництвом багаторазового чемпіона України, чемпіона Європи, бронзового призера 67- го Чемпіонату Світу.

Попередня реєстрація на семінар обов’язкове, прошу звертатися для отримання більш повної інформації до Наталії Дмух http://vk.com/dmukh.nataliia.

Генеральний медіапарнер заходи портал www.kulturizm.info.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button