НОВИНИ

Бодибілдер Дмитро Трикоз оговтується після травми

Минулий рік для харківського культуриста Дмитра Трикоза був непростим. 2013-й приніс не тільки досягнення в спорті, але виявився важким психологічно.

Навесні Дмитро під час тренування отримав важку травму. В результаті у нього повністю відірвався лівий грудний м’яз, ліва дельта і правий трицепс. Лікарі не могли повірити, що таке можливе…

Бодибілдер Дмитро Трикоз оговтується після травми

Торік  він втратив обох своїх батьків. Хтось скаже, що навряд чи можна знайти спортсмена, кар’єра якого б не обійшлася без травм і буде правий. Але не в кожного вистачить сили волі повернутися назад у змагальний спорт.

Багато друзів і знайомі не вірили в те, що Дмитро зможе виступати, але завдяки лікарям, які вдало провели операцію, і величезне бажання довести всім і самому собі, що на цьому його кар’єра не закінчилася, через пів року після травми він зміг вийти на сцену.

Бодибілдер Дмитро Трикоз оговтується після травми

Чемпіонат України та змагальна атмосфера допомогли йому знайти ще більші сили і впевненості в собі. Так, багато посміхнулися, коли побачили Дмитра в шортах, але це зайвий раз доводить, що він спортсмен з великої літери і не збирається опускати руки. Не дивлячись на труднощі, він не збирається йти з бодібілдингу і ми його ще побачимо в якості учасника змагань.

Бодибілдер Дмитро Трикоз оговтується після травми

Нагадаємо, Дмитро Трикоз нещодавно повернувся у змагальний бодібілдинг після 19 річної перерви. Його рішення виявилося достатньо успішним. Він зміг стати чемпіоном Харкова в категорії «класичний бодібілдинг», бронзовим призером Кубка України, бронзовим призером у парах на Чемпіонаті України і неодноразовим призером та фіналістом кубків і чемпіонатів міст України.

Наталія Трикоз для KULTURIZM.INFO

Фото: з сімейного архіву

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button