НОВИНИСвітові

Бодибілдер ROMAN FRITZ: ціль стати кращим з кращих!

ROMAN FRITZ – культурист із Німеччини. Зараз цьому кремезному хлопцеві 25 років. Ми публікуємо короткий витяг із інтерв’ю, яке цей культурист давав у 2010-му.

Свої тренування ROMAN розпочав, коли йому виповнилося 16-ть. На той час він був дуже худий. Спочатку як і у всіх, перші тренування були далекими від ідеалу. Але вже після шести місяців занять він порадився з своїм двоюрідним братом, який раніше був тренером в місцевому тренажерному залі. Він і розповів майбутньому чемпіону як правильно харчуватися, тренуватися і використовувати правильні добавки.

Бодибілдер ROMAN FRITZ: ціль стати кращим з кращих!Бодибілдер ROMAN FRITZ: ціль стати кращим з кращих!

Вперше цей атлет виступив на змаганнях через 2,5 роки з початку тренувань. На той час йому виповнилося 18 років.

«Я втомився бути таким худим, що всі питали чи у мене якась хвороба. Моя мати навіть повела мене до різних лікарів, щоб дізнатися чи зі мною все добре», – каже ROMAN FRITZ.

Він не скоромно заявляє, що хоче стати кращим з кращих та отримати звання «Містер Олімпія».

Бодибілдер ROMAN FRITZ: ціль стати кращим з кращих!Бодибілдер ROMAN FRITZ: ціль стати кращим з кращих!

«На початку моя мама ненавиділа бодібілдинг. Але так оскільки він почав приносити гроші, вона стала моїм найбільшим двигуном і надає найбільшу підтримку. Вона навіть їздила до Польщі зі мною на Чемпіонат світу», – розповідає культурист.

Я їм кожні 2 години. Що б не трапилося! Кожна страва поєднує 80-100 грам вуглеводів і 50-60 грам білка. Я не додаю жири, є тільки ті, що вже в їжі. Я також прокидаюся вночі, щоб поїсти.

За десять років я хочу бути профі. Це моя заповітна мрія. Для забезпечення фінансової складової  бачу себе в ролі власника тренажерного залу, або іншому бізнесі, пов’язаному з бодібілдингом.

Бодибілдер ROMAN FRITZ: ціль стати кращим з кращих!Бодибілдер ROMAN FRITZ: ціль стати кращим з кращих!

До речі, на YouTybe можна знайти багато відео з цим культуристом, який, схоже, полюбляє тренуватися по-харкордному.

Джерело:  rxmuscle.com/articles/latest-news/1364-roman-fritz-german-bodybuilding-prodigy.html

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button