НОВИНИ

Бодибілдер Роман Ющенко «порве» категорію до 70 кг?

Бодибілдер Роман Ющенко із Києва очевидно, вразить цієї осені своєю формою. Цей 26-річний культурист із Києва виступатиме на всеукраїнських змаганнях з дня на день. А фото, які він виклав у соцмережі вражають: атлет досяг неабиякого прогресу! Оце так новачок!Тож www.kulturizm.info детальніше розпитав Романа про його підготовку та її перебіг.

Бодибілдер Роман Ющенко «порве» категорію до 70 кг?

Роман, у якій категорії плануєте виступати?

Раніше виступав у категорії бодібілдинг до 70 кг. Зараз вже важкувато втискатися в цю вагу, бо непогано набрав у міжсезонні. Так що планую тепер пробувати свої сили в категорії до 75 кг.

На яких саме змаганнях вас зможемо побачити?

Виступаю під егідою IFBB. У найближчих планах поїздка до Харкова на Кубок України. Поки це головна мета, а далі буде видно.

Яка зараз у вас вага?

На сьогоднішній день важу 78 кг (1 жовтня, – ред.). Серйозну підготовку почав за 3 місяці до турніру. А взагалі тренуюся завжди на повну силу і намагаюся завжди тримати себе у формі.

 Як відбувається перебіг підготовки?

Поки все йде за планом. Дотримуюся суворої дієти, підраховуючи кількість білків, жирів і вуглеводів. Тренуюся 6 разів на тиждень. Я переконаний в тому, що для досягнення серйозних результатів у спорті найважливіше це дисципліна, відповідальність, цілеспрямованість і впевненість у своїх силах.

Чи плануєте якісь експерименти під час підготовки?

Підготовка відрізняється кардинально. І в плані дієти , і в плані тренінгу. Цього разу я почав «сушку» набагато раніше, у зв’язку з цим немає необхідності різко обмежувати себе в харчуванні. Все проходить дуже плавно.

У плані тренінгу теж вніс певні корективи . До цього я завжди тренувався в силовому режимі. Як у міжсезоння так і в період підготовки. Тепер же я вирішив випробувати на собі так званий «пампінговий» тренінг . Використовую не великі ваги, виконую більша кількість підходів і повторень , при цьому відпочинок між підходами у вправах не більше 1 хвилини.

Які були зроблені висновки з попередньої підготовки та виступів?

Певні висновки були зроблені. Тепер я краще вивчив свій організм і думаю, що цього разу мені вдасться досягти більш якісної мускулатури і кращого рельєфу.

Бодибілдер Роман Ющенко «порве» категорію до 70 кг?

 Кого у своїй категорії вважаєте найпотужнішими суперниками?

Складно відповісти. Виступати я почав тільки  цього року і тому просто не зустрічався з багатьма хлопцями, які лідирують у моїй ваговій категорії. А взагалі я не особливо замислююся над цим. Моє головне завдання зробити таку форму, що б мені просто не було рівних.

Підготував Антон Павленко, kulturzm.info

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button