НОВИНИ

Бодибілдер зі Львова Андрій Кухарчук став призером на Чемпіонаті світу у Бразилії

Цими вихідними у Бразилії відбувся чемпіонат світу з бодібілдингу (IFBB), учасниками якого були четверо українських атлетів: Денис Жмурков, Владислав Мажара, Андрій Кухарчук та Олександр Слободянюк.

Львів’янин Андрій Кухарчук у своїй категорії до 95 кг впритул наблизився до першої сходинки та здобув «срібло».

Andrey_Kukharchuk_2Andrey_ Kukharchuk

«Ось і фінали позаду … В душі сум’яття, радісні яскраві переживання і подяка! Подяка тим, без кого не було б цього прориву. Спасибі Вам, що Ви є! Спасибі Саші Білоусу, що направляв коли треба в потрібне русло, за те, що що вже який чемпіонат носиться з нами як з малими дітьми! Саша, я вже тобі казав: ти для мене приклад і Людини і Спортсмена, проффі своєї справи Спасибі Ірині Делієві – просто незмінна мама всіх збірних. Наші успіхи – це твоя заслуга Ірино, дякую!. Спасибі Ігорю Анатолійовичу за налагоджену роботу федерації і збірної! Спасибі всім хто вболівав, підтримував, ділився позитивом, був поруч весь цей час! Ну і спасибі мені, що не опускав руки, вірив і працював ..)) Я щасливий, що у мене є такі люди як Ви – ніякі нагороди не зрівняються з цим!», – написав Андрій на своїй сторінці у Facebook.

Ще одну медаль для України виграв чемпіон світу-2013, призер Чемпіонату Європи і 2-разовий призер міжнародного турніру “Арнольд Класік” Олександр Слободянюк. Олександр став бронзовим призером Чемпіонату світу-2014 в категорії до 100кг!

Не менш яскраво, але, на жаль, без медалі, виступив Владислав Мажара. В категорії до 90кг Владислав показав п’ятий результат.