НОВИНИ

Бодибілдери зіпсували у Києві Палац Культури КПІ

Культуристи зі всієї України, які минулої суботи приїхали до Києва на змагання, зіпсували столичний Палац Культури КПІ. Йдеться про Кубок України з бодібілдингу, який організувала федерація UBPF.

bb kpi 1

Своїм гримом атлети повимазували у приміщенні все, що можна: не лише стіни, підлогу і штори, а й навіть крісла у глядацькому залі. Після своїх виступів спортсмени просто сідали у них… загримованими старим гримом, який давно заборонений у провідних федераціях.

У своїй сторінці ВКонтакте федерація повідомила, що така недбалість і необережність атлетів, привела до іміджевих і фінансових втрат UBPF.

bb kpi 2

«Ми намагалися максимально лояльно забезпечити перехід нашої Федерації на грим, який не вимазується, витрачали час і кошти напередодні змагань, щоб максимально уникнути неприємностей, проводили роз’яснювальну роботу – акцентуючи увагу атлетів, що саме наявність наслідків від гриму і викликає вперте небажання концертно-розважальних майданчиків приймати у себе заходи з бодібілдингу», – йдеться у повідомлені.

У середу, 27 травня, буде проведено позапланове засідання Виконкому UBPF з цієї проблеми і надалі офіційно оголошено рішення про подальшу політику федерації з питань використання спортсменами гриму.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button