НОВИНИСвітові

Бодибілдер Danny Padilla (Денні Паділья): «убивця» високих культуристів

Це один з найбільш ефектних бодибілдерів світу, який досяг чималих результатів, будучи невеликого зросту. Паділья – представник старої американської школи культуризму. Він почав тренуватися у семирічному віці.

Найцікавіше у його історії те, що будучи  невисоким, він настільки гармонійно виглядав, що неодноразово перемагав значно вищих суперників. Його навіть називали «Вбивця гігантів».

Бодибілдер Danny Padilla (Денні Паділья): «убивця» високих культуристів

Ріст: 157 см

Змагальна вага: 82 кг

Денні Падилла народився у 1951-му в США. І коли він би маленьким, ніхто навіть подумати не міг, що цей хлопчик колись буде чемпіоном світу з бодібілдингу.

У школі Денні постійно пропонували записатися у спортивну секцію, дивлячись на приголомшливі успіхи у футболі, баскетболі та реслінгу, але його увагу привертав лише бодібілдинг.

У восьмирічному віці, побачивши в перший раз журнал з бодібілдингу на вітрині магазину, він поставив перед собою мету – зайняти перше місце на престижному шоу «Містер Америка», і в 23 роки він досяг заповітної мрії.

Першу свою нагороду на подіумі «Містер Рочестер» Падилла отримав вже в 18 років. Всі необхідні для тренувань снаряди Дені робив сам, він з ентузіазмом і винахідливістю підходив до створення своїх власних тренажерів. Так само він розробив свою власну концепцію тренувань, яка завжди допомагала перемагати йому своїх великовагових конкурентів. Саме завдяки цим фантастичним перемогам, Денні і заслужив своє прізвисько – «вбивця гігантів».

При маленькому зрості і легкій вазі Денні мав чудові пропорції,  рельєф і щільність м’язів

Падилла відомий також тим , що за всю свою спортивну кар’єру не отримав жодної серйозної травми, і навіть ніколи не нарікав на суглобові або м’язові болі. Він завжди готовий до експериментів над своїм тілом, вважаючи, що в тренуваннях і харчуванні варто, перш за все, відчувати, чого потребує тіло.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button