Бучацький протеїн КСБ 70%: огляд продукту та відгуки

Чимало наших читачів зацікавив протеїн Бучацького сир заводу, про який ми вирішили розповісти трохи детальніше. Коротко: це один із найдешевших продуктів на ринку для тих, хто звик економити.
Склад
Почнемо з того що ж це взагалі за протеїн. У Бучачі роблять концентрат сироваткових білків 70%. В одній банці масова частка суміші складає 70% білка, 20% лактози та 10% мінералів. Виготовляється із свіжої молочної сироватки методом ультра-фільтрації.
Раніше цей протеїн фасували у білі пластикові банки, а тепер він у чорних з червоними кришками. Іноді це золотисті відра. Тепер у них герметичні пакети в середині. Якого кольору приїде відро – залежить від партії.
Інші сироваткові протеїни, аналоги Бучацького:
[products ids=”18494,21603″ skus=””]Смак і запах
Тут немає якихось ароматизаторів і смакових додатків. Він пахне натуральним домашнім сиром. Було б дивно, якби у продукту, зробленого на сир заводі був інших запах. Відповідно, і смак натуральний.
Розчинність
Останні партії цього протеїну дуже добре розчиняються навіть у холодній воді. Жодних комочків. Ви ж не будете його розводити у кип’ятку?) Хоча ми так і зробили, щоб подивитися як він звертається у гарячій воді. Результат відмінний. Але ви маєте знати, що це абсолютно не коректний тест. Сучасні якісні білкові суміші не розчиняються у кип’ятку. Детальніше про це ми писали ТУТ.
Термін зберігання
Це на 100% натуральний продукт. За нашими власними рекомендаціями радимо споживати продукт впродовж 3-х місяців з дати виготовлення, оскільки в добавці немає барвників та консервантів, відтак цей КСБ має властивість скисати при тривалому зберіганні, тим більше, при порушенні температурного режиму. Це наше власне спостереження. Хоча виробник зазначає дату зберігання 8 місяців при дотриманні вказаного температурного режиму.
Порція
КСБ Бучацького сир заводу дуже легкий. У одній такій банці поміщається лише 1 кг пухкого білка. Тому в одну порцію мішаємо три повні столові ложки. Це виходить приблизно 30 грам.
А ось ще один сироватковий протеїн, який можна у нас замовити:
[products ids=”21899″ skus=””]Огляд підготував Антон Павленко, www.kulturizm.info
вже давно пересів на цей протеїн – результати вражають!!!
при своїй скромній ціні , він виконує всі властивості дорогого закордоного протеїна
Скільки калорій в одній порції?
Нещодавно почав вживати цей продукт. Має дещо гіркуватий присмак, але кажуть це міняється від партії до партії і є нормою, тим більше що у ньому немає ніяких барвників і ароматизаторів, хоч, не зважаючи на це, він в цілому приємніший, ніж, наприклад “Вансітон”, який містить і ароматизатори і сахарин.
Травною системою переноситься дуже добре (це при тому, що вона у мене доволі вибаглива).
Єдиний нюанс – він справді, як вказано в статті, пухкий. Порція вагою 40 грам по об”єму займає майже третину шейкера, при цьому він, електризуючись, липне до пластикових мірних ложок або розлітається як мука.
Однак він дуже гарно розчиняться навіть в невеликій кількості води, після нетривалого струшування чи розмішування вже немає ні комочків ні осаду.
туфта, ні кількості вуглеводів,ні жирів… етикетка вдома на прінтері…я би таке не ризикнув купити
отдал на проверку – 39% белка. Шняга…
А куда давал на анализ ?
а нах тобі в протеїні жир і вуглеводи??
Нарешті в Україні є власний протеїн . Бучач – молодці . Підтримаєм власного виробника .
какие 70% белка? там максимум 50%
А где можно купить такой протеин?
Откуда мнение что нету 70 белка ? Где подтверждения,анализы на белок ?
Писав кілька разів Бучачському сирзавод з проханням надіслати сертифікат якості…. Як тільки розмова доходила до сертифіката вони починали мене ігнорувати. Спробуйте самі! Не покажуть вони вам сертифікат. Я пробував 3 раза….. Висновок – їхній КСБ не сертифікований. А звідси випливає що і про якість не може йти і мови. Доречі Бучач уже не єдині хто почав в Україні виготовляти КСБ. І сертифікати у них відповідні є і якість навіть краще. І протеїн не такий “Ватный” так як використовується нове обладнання і нові сушки….. Не такі СССР як на Бучачі
а які ще є заводи в україні?
После взмешивания в шейкере видно мусор на дне
Брав на пробу 4кг в банках. Норм. От стало інтересно які є ще виробники КСБ в Україні?
После фразы в статье: “вы покупаете средство для наращивания мышц” – сразу стало понятно, что статью писал хреновый продавец, который даже не понимает, что такое порошковый протеин. Сразу расхотелось даже попытаться попробовать купить данный продукт
Лучший протеин да еще и за смешную цену!
Він каже, що НЕ ВКАЗАНА кількість вуглеводів та жирів – в хорошому протеїні їх має бути мінімум, а як ти про це дізнаєшся без інформації на етикетці?