НОВИНИ

Чемпіонат світу з важкої атлетики у Львові: підсумок 3-х днів

За три дні змагань на Чемпіонаті світу з важкої атлетики, який відбувається у Львові, чоловіки вже встановили чимало світових рекордів.

Чемпіонат світу з важкої атлетики у Львові: підсумок 3-х днів

Зокрема, Албінас Науседа з Литви у ваговій категорії 56 кг в поштовху підняв штангу вагою 61 кілограм. Александр Курнєв з Росії у ваговій категорії 77 кг у поштовху підняв штангу вагою 117 кг. Ще один росіянин Алєкса Шеволовіський у ваговій категорії 94 кг у ривку підняв вагу 95 кг. Доналд Валкер з Великобританії у ваговій категорії 105 кг у ривку підняв штангу вагою 44 кг, у поштовху підняв 61 кг і у сумі двоборства його рекорд становив 105 кг.

А ось німець Вольфганг Садовскі встановив одразу три світових рекорди: і в поштовху, і в ривку: він підняв 94 і 76 кг відповідно, у сумі двоборства його рекорд становив 170кг.

Встановили світові рекорди і жінки. Так, Креон Санді з Франції у ривку в ваговій категорії 63 кг підняла штангу вагою 71 кг. Федерік Пфайфер з Австрії у ваговій категорії 69 кг підняла у ривку 44 кг, у поштовху -79 кг і в сумі двоборства її рекорд становив 109 кг. Водночас Марія Такас з Угорщини у ривку підняла 77 кг, а в поштовху – 96 кг , а вже у наступній спробі вона перевершила власний світовий рекорд, піднявши 98 кг. Тож вона зуміла встановити ще й два рекорди світу сумі двоборства: спершу 173, а потім і 175 кг.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button