НОВИНИ

Чемпіонат України IFBB 2011. Перший день: краса на всю ширину сцени

Чемпіонат України IFBB 2011. Перший день: краса на всю ширину сцениПерший день Чемпіонату України IFBB 2011 на момент написання цього матеріалу майже закінчився.

Про те що відбувалося в обідню пору на в Києві ми вже писали у попередніх статтях. А от після обіду сцену Українського дому масово заполонили дівчата та жінки – бодибілдери. Скажімо, у категорії «бікіні» дівчат було так багато, що вони ледь помістилися на сцену!

Виступали вони у категоріях «бікіні», класичному бодібілдингу, фітнесі. Під час своїх позувань красуні позували як тільки могли – кожна хотіла показати, що вона краща за іншу. Зрештою їхні фігури справді просто вражали.

Якщо до обіду зал глядачів був наполовину порожній, то після обіду охочих подивитися на шоу стало більше.

Чемпіонат України IFBB 2011. Перший день: краса на всю ширину сцени

Маємо і репліку щодо фонограм. Дивно, невже деякі атлети не могли підібрати собі гарні треки під виступи деякі фонограми старі як світ і повторювалися у багатьох атлетів. Це дрібниця, але з-поміж тисяч пісень можна щось собі таки вибрати, аніж затирати до дірок одні з рок у в рік одні і ті ж пісні. Але це так.

Чемпіонат України IFBB 2011. Перший день: краса на всю ширину сцени

У чоловічій категорії до 70 кг справжньою родзинкою став темношкірий Діан Поліні. Неперевершеним був і його виступ. Бодибілдер за хвилину виступу показав справжнє шоу, чого явно бракувало деяким іншим учасникам. Наприклад, ну зовсім коротким і банально простим був виступ культуриста з неперевершеною фігурою Сергія Ткаченка.Чемпіонат України IFBB 2011. Перший день: краса на всю ширину сцени

Загалом на сцені першого дня Чемпіонату України IFBB 2011 було справжнє шоу. Результати змагань чекайте у найближчі години.

Антон Павленко, www.kulturizm.info

УСІ ФОТО НАЙКРАЩОЇ ЯКОСТІ НА KULTURIZM.INFO  БУДУТЬ ВВЕЧЕРІ!

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button