НОВИНИ

Чи мають право працювати львівські фітнес-клуби. Пояснення юристів

У Львові тривають дискусії щодо того чи мають право повноцінно почати знову працювати фітнес-клуби. Адвокатське об’єднання «Марусяк і Партнери» розповіло чи мають право відновити роботу спортивні заклади міста.

«Лише урядом України може бути встановлено, обмежено чи скасовано карантин як певний режим. Під час карантину лише рішенням уряду може бути обмежено роботу тих чи інших підприємств, господарська діяльність. На даний час відсутнє будь-яке рішення уряду, яке б обмежувало роботу фітнес-центрів та схожих закладів. Тому ми робимо висновок, що немає жодних обмежень щоб у Львові фітнес-центри відновили свою роботу», – йдеться у відео-повідомленні на Facebook-сторінці адвокатського об’єднання.

https://www.facebook.com/marusiakpartners/videos/vb.359435437901799/316601099343243/?type=2&theater

Тим часом напередодні прес-служба Львівської міської ради повідомила, що через порушення каратинних обмежень у Львові на діяльність фітнес-клубу «Олімп» скерували заяву у поліцію.

Нагадаємо, днями львівські фітнес-клуби заявили про відкриття залів всупереч забороні обласної комісії. Після оприлюднення рішення про чергове продовження карантину низка спортклубів домовилися відкритися раніше.

При цьому діяльність спортклубів та фітнес-центрів у Львові досі залишається забороненою місцевою владою через високу кількість інфікованих на коронавірус, а рішення про їх відкриття прийматиме обласна комісія лише 12 червня.

Пов’язані статті

Back to top button