БлогНОВИНИ

Чоловічі пахви: голити чи ні?

Чоловічі пахви: голити чи ні?Нещадавно побачив в одній з жіночих груп таку тему. Питання виявилося для багатьох настільки принциповим, що у цій невеликій групі назбиралося майже півтори тисячі відгуків. А дійсно – усюди нас, чоловіків, закликають доглядати за собою.  З’явилася сила силенна різних косметичних засобів. Але питання наших пахв виявилося настільки дискусійним, що ми вирішили передрукувати найцікавіші думки з цього приводу і чоловіків, і жінок.

Спеціально з цієї нагоди,  з правого боку сайту, де у нас голосування, ви можете висловити свою особисту думку  з приводу бритих чоловічих пахв.

Отож: що думають жінки і чоловіки про вибриті пахви сильної статті?

«-» Мені здається що коли волосатість повністю відсутня на тілі … це не дуже сексуально … на чоловікові має бути трохи волосся)))

«+» Коли там страшна волосатість – це жахливо, але і легка волосатість також, особисто мені, дуже неприємна … і зовсім не вважаю голені пахви ознакою дитинства, навпаки дуже навіть естетично виглядає ..

«-» Абсолютно проти волохатих мужиків!

чоловік повинен бути красивий, стрункий і доглянутий)

«-» Я категорично проти підвищеної волосатості, але і якщо зовсім немає волосся якось теж не те. Вважаю, що молода людина повинна стежити за собою, але не зациклюватися на своїй зовнішності і вже точно не голити волосся на грудях – це правда неприродно

«-» Волосся під пахвами – красиво!

Це відрізняє чоловіків від жінок! :)

Де б не росли у чоловіка волосся (крім носа та вух), головне, щоб від них добре пахло!

«+» По-моєму, чоловік на то і чоловік, щоб виглядати природно і мужньо. Я, звичайно, розумію, що в століття існування чоловічих гелів для зміцнення преса і бальзамів проти старіння шкіри століття все можливо, але як-то це не зовсім нормально. Бачила хлопця один раз, поголеного у всіх місцях, підкреслюю – У ВСІХ! Виглядало просто огидно.

«-» Повністю поголений чоловік-це не чоловік! у чоловіка обов’язково повинна бути доріжка внизу живота-це просто зводить з розуму ….;) навіть допускається невеликий волосяний покрив на грудях =)

«+» Я вважаю, що у чоловіків повинні бути поголені пахви … так як влітку дуже жахливо їхати в маршрутці з чоловіком в майці-безрукавці, з довгим волоссям під пахвами, та й від яких пахне! задихнутися можна !!!!!!!

«-» Знайшли про що писати. Улюблений чоловік завжди найсексуальніший, незалежно від того скільки на ньому волосся. А голити щоранку пахви не чоловіча справа.

«+» Коли в пахвах немає волосся, там менше смердить, а буває за день спітніє не тільки під пахвами …! ТРЕБА голити! Раз на тиждень вистачає. Мене попросила робити це дівчина і я роблю це вже давно, хоча і не спілкуюся з нею, а з приводу вислову що це “жахливо коли росте волосся” – це маячня, волосся росте кожен день, і не тільки волосся а й нігті, але чомусь то нігті стрижуть всі! і про збоченців я теж не згоден! Ми не збоченці, ми любителі чистоти!

«-» Чоловік повинен бути брутальним :)))))) Круте слово, Настя. Ти хлопцеві кажеш: Дорогий, ти в мене такий брутальний :)))))) А щодо пахв. я вважаю, що необхідно голити. По-перше гігієна, по-друге виглядає краще

«+» Все залежить від волосатості чоловіка в цілому. Якщо у нього волохаті груди, руки, ноги і т.д., ну все тіло з дуже густою рослинністю, то поголені наголо пахви будуть виглядати просто непристойно)))

Я люблю свого хлопця в будь-якому вигляді:)

тим більше, коли в нього волосся сильно відростають і починають заважати – він сам голить .. і під пахвами і навіть там … :) А я до цього спокійно ставлюся – головне, що йому комфортно:)

«+» Повна нісенітниця, що чоловічі неголені пахви – це ознака сексуальності та мужності!! Істинний Чоловік повинен стежити за собою не гірше дівчат! І хто придумав, що чоловікам не властиво і зовсім не потрібно голитися? І потім голені пахви виглядають куди більш естетично і приємно, особливо, якщо у чоловіка приємний дезодорант, туалетна вода та ін.. А якщо це твій коханий чоловік, то вже куди приємніше, ніж втикнутися носом в улюблену пахву, відчути запах рідної тіла, а не закапати в спітнілих волоссі і вдихати … беее.

______________________

читайте також:

Найбільш приємними для жінки є компліменти чоловіків на адресу її губ

У китайського чоловіка виросли жіночі груди 6 розміру

Неголені чоловіки сексуально привабливіші?

Пов’язані статті

4 Comments

  1. Я регулярно брею, смешные аргументы тех, кто пишет о “мужество “. Эстетика на первом месте

  2. Я регулярно брею, смешные аргументы тех, кто пишет о “мужество “. Эстетика на первом месте

  3. Кучу перепробовала ни одна не работает
    Народ посоветуйте хорошую диету так чтоб особо не напрягаться но и чтоб интересно было?

  4. брить-тупо, подстричь излишек-это дело! я же не женщина, чтобы приносить жертву ради красоты, а когда отрастают они же колоться будут (жертва) жена жалуется на это, но это ради красоты! И она терпит, я не женщина и точка!

Залишити відповідь

Back to top button