НОВИНИ

Чоловіки слабші за жінок? Доведи!

Чоловіки слабші за жінок? Доведи!У тренажений зал прийшла красуня, м’язам якої зазрять усі хлопці у вашому спортзалі? Альо, мужики, жінка змогла зробити те, що не змогли ви? Ая-яй яй. Давайте не підігрувати британським вченим, бо вони тут дійшли висновку, що саме чоловіки, а не жінки є слабкою статтю.

Що кажуть вчені:  чоловіки мають більше шансів захворіти на рак, ніж жінки, і більше шансів від нього померти. Чоловіки також більше страждають від таких захворювань як ожиріння, хвороби серця, параліч і низки інших захворювань.

Також чоловіки лідирують і за кількістю самогубств, 76% людей, які наклали на себе руки – сильної статі.

І це далеко не все. Список чоловічих хвороб вказує на те, що вони значною мірою обумовлені способом життя, який багато хто з нас веде. Не секрет, що багато наших друзів вживають алкоголь, курять, погано харчуються і валяються на дивані  – все це руйнує чоловічий організм.

І всіх цих смертей можна було б уникнути. Головною причиною смерті чоловіків залишаються серцеві захворювання та інсульти. Серед факторів, які скорочують тривалість життя чоловіків, згадується ожиріння і зловживання алкоголем.

Чоловіки більше п’ють і курять, аніж жінки, лише 40% з них достатньо займаються спортом. Фахівці припускають, що частково негативна статистика пояснюється тим, що чоловіки менш здатні звертатися за допомогою. Вони рідше ходять до лікаря і не шукають розради у стресових ситуаціях.

Роман Лавринюк, www.kulturizm.info

__________________

читайте також:

Сонячна засмага підвищує потенцію

Чоловіки закохуються швидше аніж за секунду

Карта пенісів: у якій країні які розміри

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button