НОВИНИ

Чоловіки стають розумнішими, коли у них поганий настрій

Чоловіки стають розумнішими, коли у них поганий настрійВ нас в залі є дядя Ваня. Коли він не в настрої це відчувають всі, коли його гігантське тіло проходить крізь двері. Коли дядя Ваня мовчить і злиться – до нього краще не підходити і не чіпати. Тепер виявляється, коли дядя Ваня не в настрої – він дуже розумний.

Чоловіка, який перебуває не в гуморі набагато важче обманути. У такому стані прокидається здорове мислення і навіть покращується пам’ять.

В Австралії психологи вирішили зробити експеримент під час якого учасників розділили на дві групи. На настрій піддослідних намагалися вплинути з допомогою фільмів: частині учасників показували комедії,іншим – сумні фільми.

Як виявилося, особи, які мали не надто гарний настрій були критично налаштовані на оточуючих. Натомість веселі чоловіки більш схильні до легковажності і готові вірити всьому, що їм кажуть.

Дослідження провів професор психології з Університету Нового Південного Уельсу Джозеф Форгас. Дослідник переконаний, що позитивні емоції налаштовують людей на творчість, лояльність. А механізми, що відповідають за здоровий глузд, блокуються. У той же час засмучена людина стає занудою, заглиблюється в роздуми, звертає увагу на будь-які дрібниці навколо себе, запам’ятовує їх, аналізує.

В рамках дослідження вчені додатково встановили, що будучи у пригніченому стані, люди краще викладають думки письмово, аргументуючи серйозними доказами.

Джозеф Форгас вважає, що будучи в поганому настрої можна ефективно вирішувати повсякденні складні ситуації з керівництвом чи вдома. Головне, щоб коли в дяді Вані поганий настрій, не кинути йому на ногу гантелю.

Роман Лавринюк, www.kulturizm.info

______________________________

читайте також:

Самотність загрожує чоловікам тараканами

Думки про заняття спортом змушують людину їсти на 50% більше, ніж завжди

Чоловіки з гарними голосами більш схильні до зрад

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button