НОВИНИ

До Києва приїде російська 12-річна пауерліфтерка Мар’яна Наумова

До Києва приїде російська 12-річна пауерліфтерка Мар’яна Наумова12-річна спортсменка з Росії Мар’яна Наумова стане гостем великої спортивної події – виставки «Sport Industry» 14-16 жовтня у Києві. Мар’яна Наумова на змаганнях намагатиметься вижати вагу у 70 кг.

Наумова є абсолютною світовою рекордсменкою 2010 року, володаркою 7 світових рекордів у жимі штанги лежачи серед дівчат – тінейджерів. 19 грудня 2010 на змаганнях у Москві «Worldlifting», вперше в історії серед спортсменок віком до 14 років , підкорила вагу 60 кілограм в жимі штанги лежачи без застосування спеціальної екіпіровки.

Окрім того на «Sport Industry» 14-16 жовтня в одному місці зберуться й інші провідні важкоатлети. В рамках виставки будуть проходити турніри з армрестлінгу (збірна Києва проти збірної України) та пауерліфтингу в різних вагових категоріях серед аматорів, які перейдуть в унікальний «Вечір рекордів».

Вперше в Україну в такому масштабі в одному місці зберуться провідні важкоатлети, пауерліфтери, культуристи, стронгмени, які ставлять перед собою мету встановити 5 нових рекордів України і світу.

На цій виставці вперше буде представлений широкий асортимент спортивного обладнання та харчування світових і вітчизняних виробників, спортивний одяг, взуття і все що хоч якось пов’язане зі здоров’ям людини. Професійні консультанти допоможуть вам визначитися з вибором продукції. А головне – кожен зможе взяти участь у дегустації спортивного харчування і спробувати свої сили на тренажерах! І на десерт – найсмачніше – комерційний турнір з бодібілдингу та фітнесу «Кубок Атлантика».

Місце проведення:

м.Київ, проспект Перемоги, 40-Б

ст. метро “Шулявська”, Парк ім. А. С. Пушкіна

ВЦ «АККО Інтернешнл»

Детальна інформація про виставку та умови участі за тел: +38 (044) 361-67-26; +38 (044) 223-53-45 та на сайті www.sport-industry.com.ua

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button