НОВИНИ

До Львова їдуть близько 600 найсильніших важкоатлетів світу

Майже 600 важкоатлетів з 45 країн світу завітають до Львова на 28-й чоловічий та 19-й жіночий Чемпіонат світу з важкої атлетики серед ветеранів. Майже 40 комплектів нагород у різних вікових та вагових категоріях розіграють протягом 15-22 вересня на стадіоні «Арена Львів», – інформує прес-служба Львівської міської ради.

До Львова їдуть близько 600 найсильніших важкоатлетів світу

За 28-річну історію змагання проводились у понад 10 країнах світу серед яких: Польща, Німеччина, Греція, Австралія, Угорщина, Кіпр. Кількість країн, що брали участь в змаганнях коливалась від 36 до 59 та кількість учасників – 350-600 осіб, залежно від місця проведення. При чому, коли змагання проводились ближче до Центральної Європи – кількість країн та їх учасників збільшувалась.

«Чемпіонат світу з важкої атлетики, який відбуватиметься у Львові 15-22 вересня – надзвичайна подія у світі спорту України, а Львова тим паче. За роки незалежності в нас такого форуму не було. І це хороший показник того, що спорт у нашому місті Львові розвивається і темп його розвитку досить сильний.

Також ця подія дасть змогу показати ветеранам спортивний спосіб життя після завершення основної спортивної кар’єри. Оскільки найстарші ветерани, які виступатимуть на цьому чемпіонаті, є 82-83 роки. Це показує не лише довголіття спортсменів, а також спортивне довголіття. Це є прекрасний приклад для наслідування для молодого покоління.

Львів право на проведення цього чемпіонату виборов ще 2009 року. Подавали ми заявку на проведення цього чемпіонату ще і в 2008 році, але тоді ми програли лише Канаді. А вже 2009 року було проголосовано, що саме Україна, а власне Львів прийматиме у 2012 році чемпіонат світу», – розповів майстер спорту міжнародного класу, дворазовий чемпіон світі і триразовий чемпіон Європи, 5-тиразовий рекордсмен світу і Європи, головний суддя змагань Геннадій Юркевич.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button