Інтерв'юНОВИНИУкраїни

Євген Спесивов: Цієї весни планую вперше виступити на змаганнях з бодібілдингу

Він є одним із молодих спортсменів, які цього року вперше виступатимуть на турнірах з бодібілдингу. Євген Спесивов – 19-річний атлет із Дніпропетровщини. У силовому спорті він не новачок, адже ще будучи школярем займався пауерліфтингом. Однак це захоплення тривало не довго: тепер у його житті бодибідинг і саме у цьому спорті  Євген спробує себе навесні. Серед українських бодибілдерів йому імпонує Олег Какорин, а виступати Євген Спесивов швидше за все буде від IFBB.

Хто він, Євген Спесивов, читайте сьогодні ексклюзивно на www.kulturizm.info.

Моя історія у залізному спорті почалася з того дня, коли якось із друзями пішов у спорт зал.

Там в основному тренувалися пауерліфтери. Спочатку просто займався якийсь час, а вже потім за мене взявся тренер. Він й почав готувати мене до змагань з пауерліфтингу.

Коли мені було 16-ть, вперше взяв участь у змаганнях з пауерліфтингу

Це сталося через рік з того часу, коли почав тренуватися. То був обласний турнір за версією IPF. Тоді повернувся додому без медалей, зате отримав певний спортивний досвід. Згодом були й інші змагання й у інших федераціях, зокрема, я отримав перше місце на турнірі ім. Пономаренка.

Євген Спесивов: Цієї весни планую вперше виступити на змаганнях з бодібілдингуЄвген Спесивов: Цієї весни планую вперше виступити на змаганнях з бодібілдингу

 Силові показники:

Присідання – 230 кг

Жим – 180 кг

Станова тяга – 240 кг

У 17 років я виконав КМС

Були плани захистити звання майстра спорту, але цьому завадили проблеми із спиною. Я продовжував тренуватися, зокрема, їздив виступати на Меморіал Пономаренка, де також посів перше місце з жиму лежачи(155кг)

Пауерліфтинг залишив через те, що мені стало не цікаво

Цей спорт не надто цікавий: якийсь час ти готуєшся, потім виступив, витиснув вагу, дали тобі грамоту і на тому все. До того ж займаючись паерліфтингом по суті немає жодних перспектив. А ще я переїхав жити у Дніпропетровськ, де з новим тренером почав тренуватися вже як бодибілдер.

Перехід у бодібілдинг був нелегкий, адже раніше виконував тільки базові вправи. Я б сказав, що мої тренування стали не лише цікавішими, а й більш серйознішими. Хоча, водночас тренування почали забирати більше сил: велика кількість повторів, суперсети, дробсети… Але поступово звик до нового ритму, більше того, у мене збільшилися й силові показники.

Тренуюся три рази на тиждень:

День 1: груди, біцепс, прес

День 2: спина, плечі

День 3: ноги, трицепс

Цієї весни планую вперше виступити на змаганнях з бодібілдингу

Планую серйозно зайнятися цим спортом. Якщо достойно виступлю на обласних змаганнях, то поїду на Чемпіонат України, а якщо невдало – то буду готуватися до змагань вже наступного року.

Як глядач був на змаганнях з бодібілдингу один раз у Харкові, коли там виступав мій товариш. Я б не сказав, що ці турніри чимось страшні: змагання як змагання. Зараз у процесі підготовки найбільше хвилююся за свою довільну програму, бо ніколи не доводилося так позувати, тож треба буде вигадати цікавий виступ.

Зараз важу 102 кг, планую дійти до позначки 110 кг, а потім після «сушки» зупинитися на 90 кг.

Євген Спесивов: Цієї весни планую вперше виступити на змаганнях з бодібілдингуЄвген Спесивов: Цієї весни планую вперше виступити на змаганнях з бодібілдингу

Готуюся до змагань своїми силами, спонсора немає, тому доводиться якось «викручуватися».  Із сторонньою допомогою підготовка відбувалася б набагато простіше і легше, бо тільки на одне харчування йде чимало грошей.

Особливо хочу подякувати Костянтину Кравцю, який готує мене до змагань. Я займаюся під його наглядом вже два роки і саме йому завдячую свої результати.

Мої батьки до силового спорту ставилися прискіпливо і не хотіли, щоб я тренувався, мовляв, можна травмуватися і так далі…. Але потім змирилися, а потім почали підтримуватися, коли почав привозити медалі із змагань.

Бодібілдинг мені подобається тим, що дає змогу гарно виглядати: великим та сильним.

Найбільше у мене розвинуті м’язи ніг: завдяки пауерліфтингу вони у мене завжди швидко набирали масу. Натомість відстають найширші м’язи спини: вони товсті, але не широкі, тому над цим зараз працюю.

Підготував Антон Павленко, www.kulturizm.info

Пов’язані статті

5 Comments

  1. это старые фото? по ходу он сейчас должен быть на массе&!

  2. это силовые без экипы,ладно жим,становая и сед охуенны,пацан 640х8 ногами жмет)

Залишити відповідь

Back to top button