ЗмаганняНОВИНИРезультати

Харків чекає на Кубок України з гирьового спорту

Харків чекає на Кубок України з гирьового спортуКубок України (фінал) серед чоловіків і жінок з гірьового спорту відбудеться 10-12 грудня 2010 pоку у м. Харкові.

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку і популяризації гирьового спорту в Україні; підвищення рівня майстерності спортсменів; виявлення кращих спортсменів областей, ФСТ і відомств для участі в міжнародних змаганнях.

Кубок України – змагання особисто-командні. До участі у змаганнях допускаються спортсмени Автономної Республіки Крим, областей України, міст Києва та Севастополя.

Змагання проводяться серед чоловіків, (довгий цикл, двоборство, вагові категорії до 60, 65, 70, 75, 80, 90, понад 90 кг), жінок (ривок, вагові категорії до 60, 70, 70+ кг.

Склад команди:

– чоловіки – учасники 7, тренер 1, представник 1;
– жінки – учасниці 3, тренер 1, представник 1.

Вага гир:

– для чоловіків – 32 кг;
– жінок – 16 кг.

Переможці та призери змагань у чоловіків визначаються у кожній ваговій категорії за найбільшою кількістю підйомів у поштовху довгим циклом або у сумі двоборства (поштовх + ривок), у жінок – за сумою підйомів кожною рукою у ривку.

Переможці в командному заліку визначаються за таблицею Федерації при умові виконання нормативу не нижче КМС для дорослих спортсменів і першого спортивного розряду для юніорів.

Фото 057.ua

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button