НОВИНИ

IFBB України дає другий шанс своїм «відступникам»

IFBB України пробачить тих атлетів, які перейшли виступати в інші федерації та готова прийняти їх знову у свої лави. Таке рішення було прийнято на розширеному засідання федерації у Феодосії. Про це www.kulturizm.info розповів Олександр Гордієнко, голова технічного комітету  IFBB України.

IFBB України дає другий шанс своїм «відступникам»

«Повертатися можна усім. Для цього спортсмен має написати заяву у обласну федерацію на ім’я президента осередку, від якого планує виступати. Після цього спортсмен починає виступати на обласних змаганнях, а потім їде на всеукраїнські змагання за звичною процедурою», – розповів Олександр Гордієнко.

Якщо ж атлет вирішить знов виступити в іншій федерації, то в IFBB України шансів повернутися більше не буде.

Нагадаємо, напередодні  Чемпіонату світу у Києві про наміри “помилувати зрадників” заявив Президент IFBB України Ігор Делієв на сайті федерації: “Чемпіонати світу в Україні проводяться не щороку, і я думаю, амністія з цього приводу тільки підкреслить нашу лояльність до спортсменів, які пішли від нас, а може і не приходили (чи не все одно). Якщо нарада у Феодосії схвалить мою пропозицію, то ми оголосимо про це у всіх засобах нашої інформації і не будемо “нишком” ділити на потрібних і не дуже, своїх і чужих. Двері відкриємо ВСІМ, хто працюватиме за нашим Уставом та правилами”.

Антон Павленко, www.kulturizm.info

Фото: Faceook: «Харьковская Областная Федерация Бодибилдинга»

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button