НОВИНИ

Ігор Шимечко переможець Кубка України 2010 з важкої Атлетики

Ігор Шимечко переможець Кубка України 2010 з важкої АтлетикиУ Кубку України 2010 року з важкої атлетики переміг львів’янин Ігор Шимечко.

Титулований львівський важкоатлет, підкоривши по черзі 185, 193, 195 кілограмів у ривку і 211, 220, 225 кілограмів у поштовху та з сумою 420 кілограмів, став абсолютним переможцем Кубка України 2010 року.

Змагання з важкої атлетики та чемпіонат країни в окремих вправах відбувалися у місті Коломиї Івано-Франківської області. У змаганнях взяли участь понад 140 атлетів з 22 регіонів України.

До трійки лідерів у загальнокомандному заліку увійшли Волинська (607,5 очок), Дніпропетровська (506) та Луганська області (435,5).

Івано-Франківці в підсумку стали тільки сімнадцятими (з 18-ти команд), а команда Тернопілля не виставила свою команду.

Володарем єдиної, срібної нагороди серед вінничан став Володимир Краснобаєв. Вихованець вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5, виступаючи у ваговій категорії до 105 кілограмів, показав загальний результат – 365 піднятих кілограм (170 кг у ривку та 195 кг у поштовху).

За крок до п’єдесталу зупинилася вінничанка Майя Ліщенко, яка виступала у ваговій категорії понад 75 кг. Підопічна тренера Івана Лозовського підняла на сім кілограм менше, ніж бронзова призерка донетчанка Катерина Золотарева, і зайняла четверте місце.