ВідеоНОВИНИ

Як заробляти гроші в бодібілдингу. Поради культуриста Річ Піани

Чи не кожна людина, яка має хобі і серйозно ним займається, думає про монетизацію свого улюбленого заняття. Особливо, якщо певні навики добре виходять. Культурист Річ Піана висловив цікаві речі про те, як стати відомим та фінансово успішним у бодібілдингу, навіть не маючи особливих титулів.

«Найкраща порада, яку можу дати – суть не у погоні за трофеями. Наполеглива праця за титулами міліонером вас не зробить. Натомість можете побачити достатньо людей, які присвятили роки за титули, а потім перейшли до іншої діяльності, і тепер чимало зароблять.

httpv://www.youtube.com/watch?v=Wh5UVYZQDBM

Це чудово! Я кажу про таких як Лі Лабрада, Річ Гаспарі, а тепер і Ронні Колеман – всі вони знайшли спосіб, як заробляти гроші на цьому спорті. Багато з них не заробили статок у боротьбі за трофеї. Я, наприклад, взагалі нічого не заробив у погоні за титулами, але я і на сцену Олімпії ніколи не піднімався.

Особистий маркетинг – це спосіб заробити гроші. Вам потрібно розкручувати самого себе. Це потрібно робити всюди: в Instagram, у Facebook тощо. Продавайте своє ім’я, набирайте фанів, створюйте спільноти своїх послідовників. Це найкращий спосіб, щоб заробляти гроші.

Навколо є достатньо людей з неймовірною формою. Вони фантастично виглядають, вони розумні, від них багато віддачі. Але вони нічого не заробляють на своєму спорті. А все тому, що надто заклопотані власною перемогою на наступних змаганнях.  Є багато видатних людей, які вийдуть на змагання і не вийдуть навіть у ТОП-15. І все, що вони отримують на виході – невдоволення собою і думку оточуючих, що вони не такі хороші, якими є насправді.

Але бодібілдинг – це суб’єктивний спорт, у якому все базується на думці людей. І результат –  у руках десяти суддів, які й вирішують: хороший ти чи ні. Я можу вважати, що ти виглядаєш відмінно. А вони скажуть, що твоя форма – це собаче лайно. Проте це лише думки. Це не чесний спорт – тут немає вірного шляху до перемоги, на відміну від, наприклад, пауерліфтингу, боксу чи ММА.

Тож моя порада всім тим, хто продовжує боротьбу за трофеї і хоче заробляти на бодібілдингу така. Є значно більше способів заробляти на цьому спорті крім отримання нагород. Це продукти, які ви представляєте, самореклама, формування фанбази – це все способи заробляти гроші.

У багатьох немає розуміння, що якщо вони виграють цей кубок за 5$, то це нічого для них не зміниться. Які тільки вони залишать сцену, того ж вечора нагорода стане непотрібною. Так, вони виграли, отримали своє, чудово виглядають, але по суті, такі люди нічого не добиваються.

Можна заробити купу грошей на цьому спорті, але потрібно навчитися дивитися далі свого носа і не зациклюватися лише на трофеях. Отримання нагород – найкращий шлях, який можна вибрати – змагатися весело, але якщо хочете побудувати кар’єру, то потрібно продавати своє ім’я, висунути голову з нори і знайти свій шлях для заробітку.  У наш час шляхів для цього вистачає».

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button