НОВИНИ

Карта пенісів: у якій країні які розміри

Карта пенісів: у якій країні які розміриДля особливо допитливих вчені розробили карту у якій порівняли середню довжину пенісів чоловіків з різних країн планети.

Так от, вчені запевняють, що в середньому за статистикою найдовшими є пенси мешканців Конго – 17,93 см. Трохи менші члени у еквадорців – 17,7 см, на третьому місці довжин – мешканці Гани, у них 17,3 см.

Середня довжина пенісів в українських хлопців, за даними дослідження – 13,97 см. Такі  ж розміри і у британців. В російських чоловіків члени  менші, аніж в українців – 13,21 см. Вчені кажуть, що навіть у білорусів довші члени – 14,63 см.

Великими пенсами серед інших європейських країн  можуть похвалитися угорці у яких гордість сягає 16,1 см. Не погано французам – 16,01 см, а в німців коротші – 14,48 см.

А от маленькі пеніси у чоловіків в Азії. У Південній Кореї і КНДР середні розміри 9,66 см. А ось таблиця розмірів пенісів у см.

Карта пенісів: у якій країні які розміри

Дані були отримані дослідниками в результаті опитувань і вимірювань (як робили  вимірювання не уточнюється). Вчені розробили також таблицю залежності розміра члена і коефіцієнта розумового розвитку. Висновок такий: власники маленьких членів розумніші, аніж володарі великого тестостеронового достоїнства.

Роман Лавринюк, www.kulturizm.info

____________________

читайте також:

Чоловіча формула щастя існує. Компоненти доброго життя

Відсутність спілкування вбиває чоловіків так само як цигарки

Чим більше в чоловіка грошей – тим менше у нього щастя?

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button