Харчування і тренування під час відпочинку. 5 простих правил

Їдете у відпустку чи є необхідність суттєво змінити звичний ритм, а втрачати свої м’язи та спортивні показники немає бажання? Страх втратити форму через відпочинок – звична річ чи не всіх, хто тренується. Однак іноді просто необхідно зробити паузу. То як бути у таких випадках?
Що робити з режимом під час відпочинку, коли немає бажання бути прив’язаним ні до залу, ні до режиму, бо все таки – це відпустка.
1. Інтуїтивне харчування. Мабуть, це головний критерій. Якщо ви тривалий час зважували свою їжу (каші та м’ясо у сухому вигляді), то на око вже точно можете прикинути переїли ви за день чи навпаки. У таких випадках самостійно можна визначити добрали ви білка чи навпаки переборщили з вуглеводами
2. Пийте багато води. Особливо, якщо відпустка проходить з алкоголем. Вода надважлива для усіх, хто тренується.
3. Віддавайте перевагу білковій їжі. Скажімо, у кафе чи ресторані вибирайте продукти, багаті протеїном. Якась особлива страва з курятини чи телятини у ресторані забезпечить вас тими ж білками та вуглеводами, що й приготовані аналогічні страви вдома.
4. Більше рухайтеся. Нема залу? Не зациклюйтеся на ньому. Влітку є чимало інших способів тримати тіло в тонусі. Зрештою, іноді просто потрібно відпочивати від залу! Пробіжки на свіжому повітрі, заняття на спорт майданчиках, сходження у гори та ін. Найголовніше – не лежати на ліжку як сосиска.
5. Просто відпочивайте. Так, ще встигнете схуднути чи набрати масу. Ви ж чесно ходили в зал усі попередні 11 місяців. Тож нічого страшного з вами не трапиться за цей місяць, якщо будете дотримуватися простих цих правил.
Всім гарного літа!
фото: instagram.com/anton_papezhuk