«Кубок Дону 2011». Результати змагань з бодібілдингу і фітнесу
Відкритий турнір м.Ростова-на-Дону та Ростовської області з бодібілдингу, фітнесу, бодіфітнесу “Кубок Дону” пройшов 17 квітня в Обласному Будинку Народної Творчості міста Ростова-на-Дону.
Результати «Кубка Дону 2011».
Юнаки (абс.):
1 місце – Жаравлев Артем, Шахти, клуб “Балі”
2 місце – Мазніченко Леонід, Волгодонськ, “Арго-Джим”
3 місце – Саргсян Грачик, Ростов, “Олімп”
Юніори 75 кг:
1 місце – Сухов Андрій, Краснодар, “Геркулес”
2 місце – Хвостенко Євген, Краснодар, “Спарта”
3 місце-Лягайло Микола, Новочеркаськ
Юніори +75 кг:
1 місце – Долотов Євген, Новочеркаськ, “Гармонія”
2 місце – Чалова Олександр, Новочеркаськ, “Дельта”
3 місце – Лебедєв Сергій, Армавір, “Енергія”
Ветерани:
1 місце – Голубєв Юрій, Москва, “Ворд-Джим”
1 місце – Солончак Вадим, Новоросійськ, “Юпітер”
3 місце – Степанов Ігор, Дубна, “Зебра”
Бодібілдінг
75 кг:
1 місце – Дяченко Іван, Краснодар, “Геліос”
2 місце – Терешкін Роман, Ростов, “Олімпія мен”
3 місце – Адонін Михайло, Таганрог, “Залізка”
80 кг:
1 місце-Москвін Сергій, Краснодар, “Ікс-фіт”
2 місце – Кисельов Кирило, Ставрополь, “Лімпопо”
3 місце-Кузнєцов Олександр, Кисловодськ, “Инстайл”
85 кг:
1 місце – Калюжний Сергій, Ростов, “Техас”
2 місце-Устинов Олексій, Ростов, “Темп”
3 місце – Межуєв Володимир, П’ятигорськ, Бештау ”
90 кг:
1 місце – Семенов Віталій, Саратов, “Сатурн”
2 місце – Голубєв Юрій, Москва, “Ворд-Джим”
3 місце – Долотов Євген, Новочеркаськ, “Гармонія”
100 кг:
1 місце – Абакаров Артур, Краснодар, “А-зоні”
2 місце – Солончак Вадим, Новоросійськ, “Юпітер”
3 місце – Бочкарьов Олександр, Краснодар, “Фітнес-Ленд”
+100 Кг:
1 місце – Зяблицької Ігор, ст.Каневская, “Платинум-Джим”
2 місце – Безьянов Сергій, Якутськ, “Атлет”
3 місце – Грачов Денис, Новочеркаськ, “Силует”
Фітнес (жінки):
1 місце – Федішева Катерина, Ставрополь, “Миротворець”
2 місце – Мухортова Ніна, Ставрополь, “Спарта”
3 місце – Брилева Катерина, Ставрополь, “Спарта”
Бодіфітнес:
1 місце – Семенець Наталія, Новочеркаськ
2 місце – Гончарова Наталія, Ростов, “Олімп”
3 місце – Леонова Ольга, Новоросійськ, “Юпітер”
Бодібілдінг (чол.-абс):
1 місце – Абакаров Артур, Краснодар, “А-зоні”
2 місце-Зяблицької Ігор, ст.Каневская, “Платинум-Джим”
3 місце – Солончак Вадим, Новоросійськ, “Юпітер”
хорошее название “ветераны”
хорошее название “ветераны”