НОВИНИ

Культурист Андрій Кугай про сезон осені 2014

Цьогорічний осінній сезон був особливо успішним для культуриста з Миколаєва Андрія Кугая. Спортсмен виступив відразу на кількох змаганнях та здобув кращі медалі на сценах Чемпіонатів федерацій UBPF  в Києві та WABBA в Лубнах. Про свою підготовку Андрій розповів детальніше читачам KULTURIZM.INFO.

a kuhai1

«Виступати восени я не збирався, так як 2013 був дуже насиченим, виступав і навесні і восени. Як результат три золота: на Кубку України, Чемпіонаті України, і найголовніше на Чемпіонаті Європи, і я планував рік набирати і виходити на поміст вже навесні 2015!

Плюс до всього були невеликі травми, і певний час не міг тренуватися як хотілося б. До всього цього ще й сімейні проблеми звалилися, які мене дуже підкосили і вибили з режиму, і щоб відволіктися від усього цього все ж в останній момент прийняв рішення готуватися. З головою поринув у підготовку і роботу!

У процесі підготовки отримав серйозну травму трицепса, через що не зміг зовсім тренувати верх практично 3 тижні, але ми не шукаємо легких шляхів, тримав дієту, ноги тренував, через 3 тижні зміг тренувати спину, плечі. Руки по колишньому було проблемно, і на грудях теж це позначилося!

За місяць до змагань я більш менш повноцінно зміг тренувати верх. До всього цього ще й отруївся за 2 тижні до змагань, і 3 дні жив в основному за рахунок БЦАА і амінокислот!

Але в цілому вважаю форма все ж вийшла, хоч і не та на яку планував вийти! 8 листопада в Києві я вийшов у 2 категоріях: своєї звичної класиці до 175см і вже новою для мене до 80 кг! У класиці я став другим! З приводу суддівства нічого не скажу, хоч багато хто вважає що я був перший, для цього вони і судді, я всіх їх поважаю і думаю їм видніше!

a kuhai2a kuhai3

З приводу категорії до 80 кг, та в якій я себе хотів давно вже спробувати, принесла мені ЗОЛОТО, і звання 2-х кратного Чемпіона України! Чесно кажучи, переглянувши фото після змагань, я себе не впізнав! Думаю я не розчарував всіх хто в мене вірив і підтримував! Хотів би висловити вдячність організаторам та спонсорам змагань, медалі та кубки просто шик! І набір спортивного харчування дуже гідний, і грамотно підібраний!

Величезне спасибі моїм батькам, рідному брату Вані за допомогу, підтримку і розуміння. Окремо відзначив би свого кращого друга Олександра Мельника, без якого не було б жодного мого Золота, 50% його заслуга! Керівництву клубу Dance & Gym Style також низький уклін! І просто не можу пропустити без уваги одного чоловічка, який був поруч останні дні змагань і терпів мене і допомагав у всьому, Катюша Лобанова – ти моє все! Але на цьому все не закінчилося!

Думав все, закритий сезон. Всю ніч обїдався, багато пив води. А на ранок встав, подивився в дзеркало, і вирішив що форма гідна, і в поспіху з Катюни рвонули на Чемпіонат України в Лубни (WABBA). Результатом стали 2 срібла, в категоріях класика і чоловіки до 175 см. Спасибі за прийом, організація була на рівні! Після змагань для спортсменів був шикарний банкет! Спасибі організаторам і спонсорам! СПАСИБІ всім хто вболівав за мене і вірив в мене! Я ще повернуся!»

Андрій Кугай

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button