АтлетиІнтерв'юНОВИНИСвітові

LOWELL GLOECKL (Лавел Глокл): Я навіть не усвідомлював наскільки у культуризмі строга дієта

LOWELL GLOECKL (Лавел Глокл): Я навіть не усвідомлював наскільки у культуризмі строга дієтаЛавел Глокл –  19-річний бодібілдер з Пенсільванії.  Його досвід у спорті – шість років. Раніше у школі Лавес грав у футбол, баскетбол та займався бігом. Згодом його захопило піднімання тягарів і він почав займатися пауерліфтингом.

Він тренувався у спорт залі три роки шість – сім разів на тиждень – відпочивав лише тоді, коли відчував, що це йому дійсно потрібно.  Він завжди хотів бути найкращим і робив усе для цього.  Щоб удосконалити себе вирішив займатися бодібілдингом. Він новачок у культуризмі.

Перехід з пауерліфтингу у бодібілдинг йому давався важко. Спочатку він мало що знав про специфіку таких тренувань, дієти та особливості позування.

– Я люблю бачити прогрес який здійснюю і повністю зосереджувати увагу на своїх  завданнях. Мені подобається коли я маю змогу ходити у спортзал і ні про що не думати, – розповідає Лавел Глокл.

«Думаючи про мої цілі і мрії, я вірю у те, що все є можливим», – каже культурист. Його кредо: «Позитивні думки ведуть до позитивних дій. Позитивні дії призводять до позитивних результатів».

LOWELL GLOECKL (Лавел Глокл): Я навіть не усвідомлював наскільки у культуризмі строга дієтаЯ їм 200 грам протеїнів, 115-130 грам комплекси вуглеводів і 30-50 грам жирів. У міжсезоння намагаюся більше їсти вуглеводів. У час підготовки до змагань я харчуюся кожні дві – три години. Вміст протеїну  у продуктах – 1,5 грами на кілограм ваги тіла.

Завжди їм багато білків, що дозволяє зберігати м’язи у добрій формі.  У міжсезоння я харчуюся вісім разів на день.

Раніше, коли тільки почав займатися бодібілдингом, я навіть не усвідомлював наскільки строгою є дієта у цьому виді спорту.

У культуризмі є три вправи, які повинен робити кожен, щоб досягнути результату:

–          Жим лежачи;

–          Станова тяга;

–          Присідання.

Це вправи які більшість людей не люблять виконувати, але вони дають найбільший ефект у бодібілдингу.

LOWELL GLOECKL (Лавел Глокл): Я навіть не усвідомлював наскільки у культуризмі строга дієтаЯ насолоджуюся змогою щодня ходити у спортзал наближуючи себе до межі своїх можливостей. Я дуже серйозно ставлюся до своїх тренувань. У тренажерному залі я думаю лише про одне: «Роби все те, що потрібно щоб бути найкращим».

Хочу іти далі у фітнесі і бодібілдингу. Я вірю що все є можливим. Хочу продовжувати змагатися.

Моя порада початківцям у бодібілдингу та фітнесі: залишайтеся наполегливими, потрібен час щоб накачати м’язів.  Потрібно добре харчуватися, їсти достатньо протеїнів, вуглеводів і жирів.

Тренуйтеся і вірте у свої сили,  не дозволяйте нікому і нічому перешкодити вашим мріям. Важка праця та розумний підхід до тренувань забезпечить вам успіх. Якщо маєте бажання і готової іти на жертви у вас немає жодних обмежень. Якщо ти справді відданий тому, що хочеш, ти знайдеш можливості для цього.

____________________

читайте також:

Артур Римша: «Важливо бути не тільки сильним і здоровим, а й підкачаним, щоб естетично гарно виглядати»

Руслан Фурсов: «В тренажений зал ходить навіть моя мама»

Антон Хозяйкін: «До занять бодібілдінгом мене спонукала нова стречева футболка»

Пов’язані статті

One Comment

  1. В культуризме есть три упражнения, которые должен делать каждый, чтобы достичь результата:

    – Жим лежа;
    – Становая тяга;
    – Приседания.

    Ці три вправи є головними в пауерліфтингу але не в бодібілдінгу.
    І ніхто їх не зобов’язаний робити.

Залишити відповідь

Back to top button