БлогНОВИНИ

Лише третина львів’ян займається спортом – результати опитування

Лише третина львів’ян займається спортом – результати опитуванняТакими є результати телефонного соціологічного опитування, яке проводив  Центр вивчення громадської думки Інституту міста. Дослідження проводили на початку вересня. В ньому взяло участь  400 мешканців нашого міста. Статистична похибка вибірки з ймовірністю 0.95 не перевищує 5%. В ході опитування львів’ян просили відповісти на такі запитання: як вони ставляться до занять фізичною культурою, чи приділяють їй достатньо уваги та чи привчають до занять спортом своїх дітей?

Як показало дослідження 37,5% респондентів займаються спортом. Заняття фізичною культурою відбуваються в основному на стадіонах та в домашніх умовах, тобто місцях, які фінансово не обтяжують людей. Основними причинами спортивної пасивності людей є незадовільний стан здоров’я (40%) та не достатність вільного часу (27,2%).

«В 71,8% опитаних є діти. Відтак ми запитували чи займаються вони спортом. Як виявилося – навіть не половина, всього 49,7 відсотка. Здебільшого діти респондентів займаються спортом в залах (12,7%), на стадіонах та вдома (по 10,6%), також, частина відвідує басейни (7,7%), решта займаються у різноманітних секціях. Цікаво інше – ми помітили, що чимало батьків вважають свою дитину спортивно активною, якщо вона займається спортом лише на уроках фізкультури у школі», -розповіла керівник Центру вивчення громадської думки Інституту міста Мар’яна Малачівська.

Фото: musclejocks.blogspot.com

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button