НОВИНИ

Маніфест тупого качка – «Проклятий Бодібілдінг». Історія українського бодібілдингу. Ч. 8 На чому рости

www.kulturizm.info  продовжує серію публікацій історії українського бодібілдингу відомого культуриста-ветерана  з 50-річним стажем Беспаленка Василя Івановича.

частина 1, частина 2, частина 3, частина 4, частина 5, частина 6, частина 7, частина 8

Якщо Ви уважно стежили за ходом думки, то необхідно Вам сказати, з’явилося сучасне високоякісне спортивне харчування! Воно ліцензоване та його вже не зарахуєш до допінгів, воно такими не є, по суті! Це необхідно зауважити, теж дітище Бодибилдингу!

Маніфест тупого качка – «Проклятий Бодібілдінг». Історія українського бодібілдингу. Ч. 8 На чому рости

Над його розробками і продукуванням працюють передові інститути та сучасні технології. І дуже навіть скоро, стероїдні гормони померкнуть. Відпаде потреба в них. А природне прагнення до краси, до досконалості людського тіла, мірила споконвічно прекрасного, божественного, залишиться! Напевно, і тоді Бодібілдінг не стане Олімпійським видом спорту!

Виявиться, що в основі 100 річної відмови, буде лежати чорна заздрість до тих, хто має красиву пропорційну фігуру! До тих, хто здатний трудитися і шліфувати, досконалість свого тіла до ідеалів! Не заради самоцілі, а заради досконалості! А пузатим комітетам лицемірів не здатним на вдосконалення себе і тим, хто упереджено ставиться до оголеного тіла в падло усвідомлювати своє убозтво. Ось і викручуються, не пускають клятий Бодібілдінг на Олімп!

Маніфест тупого качка – «Проклятий Бодібілдінг». Історія українського бодібілдингу. Ч. 8 На чому рости

Є ж на Світі «чоловіки», які за все своє життя преса то і не качали. Ні коли і ні разу! І поняття не мають! Ось чоловік, захисник сім’ї, захисник Вітчизни, воїн, громадянин! Пресу не качає, від підлоги не віджимається!

П’є пивко і горілочку! Любить «Немирівську», від боксу, а пивко «Чернігівське», від футболу! Так державне телебачення дискваліфікує ідею здоров’я, ідею спорту! А бокс і футбол, дискваліфікували себе, як види спорту підписавшись, заради доходів та вигід, під програму геноциду Нації!

Дивні трапляються речі з цим бодібілдингом?!

Ні хто, ні чого не вкладав, не сприяв, не розвивав, не підтримував, а

природне бажання кожного, хто свідомо живе і бажає не тільки пива та горілки – зробило цей вид людської культури одним з наймасовіших, найбільш шанованих, найпопулярніших у народі, видом спорту і видом мистецтва! І як чудово те, що людина спочатку і в перспективі, створеназа образом і подобою … і в правду стане богоподібним і Душею і тілом! Ну звичайно бажано б, без трутнів і нахабно користувачів!

Маніфест тупого качка – «Проклятий Бодібілдінг». Історія українського бодібілдингу. Ч. 8 На чому рости

Р.S. «Бодібілдінг ОДНАК, за своєю природою є індивідуальним підприємством!» Цитата зі статті Шона Перина стосується безпосередньо культуриста індивідуума. Але вчитуючись в цю цитату, починаєш розуміти. Вона не тільки говорить про те «що важко кількісно визначити, що робить одного бодібілдера кращим у по-порівнянні з іншим. Такі змінні як вага тіла і розміри руки, або частини тіла, не враховуються в рівнянні, коли ми оцінюємо ступінь досконалості статури.

Це загальна візуальна якість! Виходить, що за своєю природою Бодібілдінг є індивідуальним підприємством і в питаннях природи саморозвитку, як виду спорту і як виду оздоровчої системи. Виходить, так і створюють фітнес-центри, підприємці – індивідуального, не тільки бодібілдингу та фітнесу – але й бізнесу.

Хоч хтось узяв на себе труд розвивати оздоровчі напрямки Фітнесу! Навряд чи вони стануть нам культуристам і фітнесістам друзями. Але й ми прожили без них пів сторіччя! Головне що б вони полюбили цю справу так само віддано і незабутньо, як і ми! І справді принесли рядовому члену суспільства, здоров’я про який декларують, гармонію, щастя, задоволення і самодостатність!

Наш не Олімпійський, але все, же Всесвітній спорт, цього по праву заслужив!

Правда є велике побоювання, що ми можемо опинитися в ролі сіамських близнюків, розділених вже в зрілому віці. Тепер вони будуть жити самостійно і кожен своєю незалежною долею. Один без нирки, інший тільки з лівою півкулею мозку, бо праве залишилося у «брата». Одному дісталося натхнення, серце і Душа! Іншому шлунок, пряма кишка і гаманці замість кишень в доморощених галіфе.

Автор: Василь Беспаленко

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button