НОВИНИТренінг

Музика вашого спортзалу або бодібілдери обирають рок

Музика вашого спортзалу або бодібілдери обирають рокВчені давно доказали – важкий рок сприяє підвищенню рівня тестостерону. Цим фактом тепер вже нікого не здивуєш. Можливо саме тому у більшості тренажерних залів грає саме ця важка музика?

До речі, багато в чому настрій і атмосфера в залі залежить від того, що у ньому слухають хлопці, Які там тренуються. Деколи це навіть впливає на взаємостосунки у «качалці»: чим важчий рок – тим агресивніша атмосфера і жорсткіші стосунки між атлетами. Це власне спостереження. Можливо у вас інакше, не буду сперечатися. Як і не буду вам радити що слухати – у кожного бодібілдера свій плей лист у навушниках.

Натомість ви провели опитування на www.kulturizm.info з метою дізнатися яку музику в тренажерному залі слухають наші відвідувачі. В опитуванні взяло участь 221 осіб.  Ось результати.

Яка музика грає у вашому спортзалі?

  • Рок (42%, 93 Голосів)
  • У нас завжди включене радіо (25%, 56 Голосів)
  • Реп (13%, 29 Голосів)
  • Поп (8%, 17 Голосів)
  • Мені байдуже що слухати (5%, 10 Голосів)
  • Ми завжди сваримося через музику (4%, 8 Голосів)
  • Ми не слухаємо музику в залі (3%, 6 Голосів)
  • Вітчизняна музика (0%, 2 голоси)

Ми також вирішили зробити опитування і серед професійних бодібілерів і запитали їх що слухають вони під час тренувань.

_______________________________________________________________________________

Музика вашого спортзалу або бодібілдери обирають рокІван Корявко, 20 років, м. Одинцово, чемпіон Росії 2008 року, призер Росії 2009,2010 рр., чемпіон Москви

Питання музики під час тренування з’явилося в мене в самому початку занять. Людина, яка  перший раз пояснювала мені ази тренувань, вивела в графу музику окремо. Того разу мені пояснювалося, що слухати треба тільки важку музику, вона допомагає тренуватися, мотивує. Я все це слухав і кивав головою. Коли ж прийшов у зал, то особливої уваги музиці я не приділив. Насправді мотивація це дуже сильний стимул, в якій би формі він не висловлювався: музика, плакати, відеоролики і т.д.

За час тренувань я зіткнувся з різними поглядами на це питання. Хтось любить займатися під важку музику, хтось під “клубну”, хто під класичну … Особисто я сам, останнім часом, вважаю за краще слухати старий добрий метал. Більшість спортсменів із залу підтримують мене у виборі музики, тому суперечок з цього приводу не виникає.

Взагалі я можу займатися під будь-яку музику, так що, якщо грає щось інше, на тренування це не впливає. У повсякденному житті таку музику я б не став слухати. Взагалі кожна людина індивідуальна, так що скільки людей, стільки думок. Як говориться “на смак і колір …….”

_______________________________________________________________________________

Музика вашого спортзалу або бодібілдери обирають рокАльфред Каюмов, 20 років, м. Казань, Росія, Чемпіон Росії серед юнаків 2008р (NAC), Віце-чемпіон Росії серед юнаків 2009р (NAC)

Що стосується тренувань, то для мене, чесно кажучи, не має особливого значення яка музика буде грати в залі, тому що я намагаюся максимально зосередитися саме на тренувальному процесі, особливо під час підготовки до змагань. Навіть якщо буде повна тиша, то мене це не збентежить …

Взагалі, дивлячись на оточуючих людей в залі, можу сказати, що велику популярність “тренувальної музики” займає техно, танцювальна, транс. На другому місці стоїть рок-музика. Далі йдуть хіп-хоп, попса …

Конфлікти через музику найчастіше трапляються в дорогих фітнес-клубах, де майже кожен клієнт має вкрай примхливу натуру, має свої особисті уподобання в музиці, навіть приносить свої диски і просить поставити саме їх! Зазвичай в таких випадках сходяться до якого-небудь спільної думки.

____________________________________________________________________________________

Музика вашого спортзалу або бодібілдери обирають рокЄвген Васєчкін, 37 років, Томськ, Росія

В ідеалі я люблю займатися в тиші. Всілякий хардкор – від важкого року до індастріал-техно – мене тільки вибиває з рівноваги. Я приходжу до зали не для того, щоб накачати себе емоціями, а для того, щоб від них позбавитися.

У силу своєї музичної освіти і просто гарного смаку, більшість, з того що доводиться чути в залах (я багато їжджу, і тому кажу у множині), мене дратує.

Розумію спортсменів, які займаються в навушниках, але по-моєму, це не дуже зручно …

Якщо немає можливості займатися в тиші, я віддам перевагу будь-якій радіостанції із західною музикою, головне – щоб було не голосно й не нав’язливо.

Пов’язані статті

5 Comments

  1. 30 seconds to mars клевая группа и заниматься под нее оболденный кайф

Залишити відповідь

Back to top button