НОВИНИ

На Чемпіонаті світу з важкої атлетики у Львові двоє українців вибороли бронзові медалі

На Чемпіонаті світу з важкої атлетики у Львові двоє українців вибороли бронзові медаліУчора, 18 вересня, на Чемпіонаті світу з важкої атлетики серед майстрів (ветеранів), що проходить у Львові з 15 до 22 вересня, найсильніших з-поміж себе визначили чоловіки у вікових категоріях 60-64 та 55-59. Українець Олександр Усенко у віковій категорії 55-59 ваговій категорії 69 посів третє місце, здобувши бронзову медаль. І ще одну бронзу виборов Володимир Моісеєв у цій же віковій категорії у ваговій категорії 85.

На найвищу сходинку п’єдесталу пошани вчора піднялися Такаші Окада з Японії, Владамір Жіляєв з Азербайджану, Герман Річард з Німеччини, Конков Віктор з Росії, Зелейко Єржи з Польщі, Лхагва Шарав з Монголії, Патровіч Геза з Угорщини, Сібер Ендрю з Великобританії, Глінін Васілій з Росії, Зичковскі Ричард з Польщі та Чірков Алєксандер з Росії.

Нагадаємо, у Львові цього тижня проводяться 28-й чоловічий та 19-й жіночий Чемпіонат світу з важкої атлетики серед ветеранів. Майже 40 комплектів нагород у різних вікових та вагових категоріях розіграють протягом 15-22 вересня на стадіоні «Арена Львів».

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button