АнонсиНОВИНИ

На вихідних до Львова приїде 300 бодибілдерів зі всієї України

Цими вихідними, 26-27 квітня у Львові відбудеться Кубок України з бодібілдингу та фітнесу, який організовує національна федерація IFBB. Змагання відбуватимуться два дні – у суботу та неділю у драмтеатрі ім. Марії Заньковецької, за адресою: м. Львів, вул. Лесі Українки,1. Це щорічний найбільший в Україні весняний фітнес турнір такого масштабу.

IFBB2

«Цей захід щороку відбувається у різних містах країни, а у 2014-му право його провести виборов Львів. У нашому місті змагання такого масштабу востаннє проводили 20 років тому. Після «Кубка Лева» не було нічого схожого», – розповів президент Львівського осередку IFBB Володимир Богданов.

Взяти участь у змаганнях вже зголосилося 300 атлетів зі всієї України, у тому числі – із Криму.

«На сцені будуть виступати представники як дитячого фітнесу, так і бодибілдери-юніори, чоловіки, жінки та ветерани силового спорту. А ще буде змога побачити представників чоловічого та жіночого модельного фітнесу. Виступати усі вони будуть у 30-ти різних ростових та вікових категоріях», – розповів  Володимир Богданов.

До змагань особливо посилено готуються атлети із заходу України, зокрема, зі Львова, щоб достойно представити приймаюче місто. Зокрема, тренером збірної Львова є один з найвідоміших культуристів України Андрій Кухарчук.

На Кубку України також відбудеться відбір спортсменів для участі в чемпіонаті Європи.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button