Інтерв'юНОВИНИУкраїни

Микола Савицький: Почав тренуватися, щоб подобатися дівчатам

Микола Савицький – 18-річний бодибілдер із Кам’янця Подільського. Хлопець вчиться на 4-му курсі, Кам’янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Він майбутній сантехник. Окрім тренувань у тренажерному залі грає у футбол та волейбол. А ще полюбляє риболовлю.

Бодибілдинг – ще одне його велике хобі. Ми познайомилися з Миколою торік на Кубку України від WABBA.

mukola savytskii 011

Розпочав тренуватись, коли мені було 15 років

Чесно кажучи, ніколи собі не подобався, не бачив в собі нічого привабливого для дівчат. От і знайшов вихід в залі! І вирішив привести в порядок тіло.

Вирішив виступати на змаганнях тому, що в залі ти здаєшся весь такий величезний, і наче кращих за тебе не існує. Але в інших залах є ще багато таких самих як ти, з такими ж думками. От і потрібно вирішити хто ж кращий! Будь-який спорт несе у собі хвилю змагання, з суперниками і з самим собою.

mukola savytskii 04mukola savytskii 02

Вперше виступав на змаганнях минулої весни

Підготовка проходила ретельно від самого циклу набору маси і, звичайно, ж сушки. Тренував мене Сергій Ренке. З його досвідом і допомогою проблем майже не виникало!

Чи задоволений я результатом? Думаю, я виклався на повну і отримав максимум, тому задоволений повністю.

mukola savytskii 03mukola savytskii 07

Бодибілдинг кардинально впливає на життя

Він робить тебе більш дисциплінованим, більш розважливим, більш дорослим. А особливо під час сушки, ти починаєш цінувати всі смаки. І все, що раніше не хотів, від чого носом вертів. Для тебе рис, звичайний рис – це стає «нереально феноменально смачнющею»  їжею.

Тренуючись прагну досягти якогось визнання не тільки у своїй країні, а й бути впізнаним далеко за її межами.

mukola savytskii 05

Живу у невеликому містечку Кам’янці Подільському

Спортсменів і спортсменок тут доволі багато. Спорт – це зараз модно, алкоголь і усілякий непотріб відходить другорядний план.

Виступаючих багато, і не тільки з бодибілдингу. З усіма нормальні, дружні відносини, ніяких суперечок не має. Є, звісно, крихта суперництва з приводу хто кращий.  Але це так, виключно для того, щоб був стимул краще тренуватись і викладатись на тренування на повну. Думаю, таке присутнє у всіх спортсменах, і ми не виняток.

mukola savytskii 08mukola savytskii 06

За українськими бодибілдерами не дуже спостерігаю

Цікаво дивитись на тренера, за його прогресом, який стає помітний з кожним днем і не тільки по вагах, а й по формі.

Ну, і не можу не сказати про свого друга та колегу по залу, який тренується попри  труднощі зі здоров’ям. Він тренується і буде прогресувати тому, що в нього велике прагнення. Потрібно тільки було бачити як він хотів уже в зал, як хотів вхопити штангу, але не можна: реабілітація…. А тепер вже очі блистять від радощів, що можна! Ті,  хто знають мене та його, зрозуміють про кого я.

mukola savytskii 012

Рідні та культуризм – то окрема історія

Майже проти, кажуть: «Займайся для себе, не пий ті протеїни, печінку ж садиш!» Але все ж підтримка є, і вона буде, адже це рідні, і вони вже, думаю, змирились з моїм вибором спорту.

Дівчина підтримувала з самого початку, і без неї не знаю чи витримав би сушку. За це велика їй подяка. Вона підтримує мене і зараз. Друзі підтримують кожен по-своєму. Ті друзі з якими я готувався підтримували як могли. А особливо тренер і мій друг Роман Голосов. Без їх підтримки було б значно важче, адже це була моя перша сушка, а вона є найважчою. Тому підтримка була величезна, подяка їм за це!

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button