НОВИНИ

Ожиріння після 30-ти відбувається через байдужість та гормони, – вчені

В молодості це чудова пара із стрункими тілами, а після 30-ти – жінка з жирними стегнами, а чоловік із ковбасами на боках. І думаєш: як можна було себе довести до такого?

Ожиріння після 30-ти відбувається через байдужість та гормони, – вчені

Вчені асоціації ендокринологів Європи займалися вивченням того, чому так відбувається із багатьма людьми.

І ось які результати оприлюднили. Головною причиною появи зайвої ваги назвали зміну гормонального фону у людей “після тридцяти”. Що цікаво: жирові відкладення з’являються навіть у тих, хто в юності ніколи не май і натяку на зайву вагу.

Європейські ендокринологи для чоловіків і жінок називають трохи відмінні причини.

Жінки. Вони ближче до сорока років, втрачають можливість зберігати стрункість і привабливість разом з двома гормонами: прогестероном і естрадіолом, які в жіночому організмі відповідають за інтенсивність метаболічних процесів і можливість народити дитину. Коли спостерігається їх дефіцит, то сповільнюються процеси обміну речовин, що в кінцевому результаті і призводить до набору ваги.

Чоловіки.  Сильна стать  в 30-35 років найчастіше страждає від зайвої ваги через малоактивний спосіб життя і пристрасть до пива. Що важливо – таких  жирових відкладень важко позбутися, адже вони розташовані навколо внутрішніх органів тіла.

Науковці кажуть, що запобігти появі жиру може правильне харчування і активний спосіб життя.

Ми ж з вами знаємо, що до цього треба додати третій складних – регулярні тренування у залі.

Роман Лавринюк, www.kulturizm.info

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button