БлогНОВИНИ

Романтичні пісні роблять жінок доступнішими

Романтичні пісні роблять жінок доступнішимиПравильно підібраний до побачення саундтрек помітно підвищує прихильність жінки до чоловіка.

Дослідники з Паризького університету і Університету Бретані визначили ступінь впливу любовної лірики в рок-баладах на психологічний стан дівчат 18-20 років.

Фахівці з психології Ніколя Гюген і Селін Якова прославилися після того, як зуміли довести, що романтичні пісні у квіткових магазинах змушують чоловіків-клієнтів витрачати помітно більше на букети.

Цього разу вчені взялися за жіночу тему. Вони вибрали дві характерні музичні композиції: “романтичну” пісню 1972 року “Люблю її до смерті”, написана і виконана шансоньє Франсісом Кабрелем. “Нейтральною” піснею було вибрано “Чайний час” співака Венсана Делерма.

Для дослідження залучили 87 дівчат з різними смаками і підібрали 12 симпатичних молодих людей, на яких і повинні були реагувати представниці слабкої статі.

Суть досвіду дуже проста. У кімнаті, в якій звучала одна з обраних мелодій, дівчата по черзі спілкувалися з молодими людьми на нейтральні теми. У другій фазі експерименту чоловіки вимовляли певну фразу: “Мене звуть Антуан, ви мені сподобалися, і я був би радий отримати ваш номер телефону. Я зателефоную вам, і ми зможемо випити що-небудь разом, скажімо, наступного тижня “. Відповіді були різні.

Виявилося, що фонова музика помітно впливає на реакцію дівчат. Так, якщо в кімнаті, в якій звучала “нейтральна” пісня Делерма, лише 28% учасниць обдарували молодих людей заповітним номером, то “романтична” композиція Кабреля підвищила шанси чоловіків відразу на 52%.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button