НОВИНИ

Сергій Карпа: На даний момент моя вага -108 кг

Всім привіт! Знову з вами я Сергій Карпа, хочу поділитись своєю підготовкою до кубка України, який відбудеться 20 квітня цього року.

Підготовка безпосередньо буде направлена на отримання якомога вищих результатів. В планах саме на цих змаганнях зробити форму найкращою за всі мої минулі досягнення та отримати почесне перше місце. А також підтягнути всі відстаючі групи м’язів,які раніше не вдавалось довести до потрібної форми.

Сергій Карпа: На даний момент моя вага -108 кг

В цьому мені буде допомагати тренер Павло Зінько.Т епер працювати вирішив з ним. Ця людина є для мене взірцем як і спортсмена так і ділового чоловіка. З ним приємно та легко працювати,тому що у нього індивідуальний підхід до кожного. На собі вже зараз помітив позитивні зміни, що звичайно тішить і дає стимул працювати ще інтенсивніше. Зараз займаюсь у залі «Vasil Gym», який вже встиг стати для мене другим домом.

Тренування))) Щодо самих тренувань, зміни відбулись кардинальні. Зараз я тренуюсь за індивідуальною системою розробленою Павлом Зіньком. Розголошувати подробиці ще не хочу, але згодом поділюсь секретами)

Сергій Карпа: На даний момент моя вага -108 кг
тренер Сергія – Павло Зінько

Можу сказати тільки одне,тренуюсь 6 разів на тиждень (кожна група м’язів окремий день). Ну и звичайно набираю масу, як же без цього))))) На даний момент моя вага -108 кг, в планах набрати ще трішки м’яска))

Незабаром тут викладу мою програму тренувань, не пропустіть, до зустрічі,всім па-па!

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button