НОВИНИ

Скільки води пити під час тренувань в тренажерному залі: поради бодібілдерів

Скільки води пити під час тренувань в тренажерному залі: поради бодібілдерівЗа вікном літо, спека. У тренажерному залі немає чим дихати, тренуватися неймовірно важко. Для багатьох це стандартна картина літніх тренувань. Інтенсивність і сила зменшується, натомість потовиділення – збільшується. Відтак неймовірно хочеться пити.

Зрештою потреба організму у воді є не лише влітку, а й в інші пори року. Ми вирішили дізнатися у професійних бодібілдерів скільки води під час тренувань у тренажерному залі п’ють вони, і скільки взагалі рекомендовано  вживати  рідини і як впливає вода на ріст м’язів під час занять силовими видами спорту.

Ексклюзивні відповіді атлетів лише на www.kulturizm.info.

____________________________________________________________________________________

Скільки води пити під час тренувань в тренажерному залі: поради бодібілдерівІвахненко Олександр, Україна, бодібілдер, 22 роки, призер чемпіонату Харківської області, стаж 5 років.

У моєму випадку це питання можна розглянути з декількох сторін:

а) Вживання води влітку + прийом анаболічних препаратів

б) Вживання води влітку + відсутність прийому анаболічних препаратів

в) Вживання води взимку + прийом анаболічних препаратів

г) Вживання води взимку + відсутність прийому анаболічних препаратів

У всіх 4-х випадках вживання рідини буде відрізнятися.

У першому випадку прийом рідини буде найбільшим. Другий і третій будуть приблизно схожі. Ну, а в четвертому – прийом води буде мінімальний.

Я, наприклад, звик пити не газовану воду впродовж тренування, по трошки в паузах між підходами. А мій товариш по спортзалу випиває воду після тренування.

Від води є залежність. Без рідини не можу тренуватися. Мій мінімум 1 л за тренування (3 години). Беру мінеральну, не газовану воду. Щоб не робити рекламу називати її не буду)))

_________________________________________________________________________________

Скільки води пити під час тренувань в тренажерному залі: поради бодібілдерівПронін Денис, 20 років, Росія, м. Ульяновськ, Чемпіон Відкритий Кубок Республіки Татарстану з бодібілдингу-2011 (Юніори), КМС з пауерліфтингу.

Воду під час тренування п’ю і завжди ношу з собою. Зазвичай в міжсезоння беру 1 літр води простої  мінеральної води без газу. П’ю під час тренування не великими ковтками між підходами.

На мою думку, пити воду потрібно завжди, під час тренування, до і після тренування, тому що потрібно відновлювати баланс рідини в організмі, яка виходить під час тренування у вигляді поту.

Обмежень прийому води під час тренувань немає жодних, хіба що треба пити не великими ковтками.

Я залежний сильно від води, не буду навіть тренуватися, і не зможу, якщо не буде поруч пляшки води під рукою. Це вже, напевно, звичка: просто не можу без води.

П’ю зазвичай не газовану мінеральну воду, а коли з якихось причин немає мінеральної води, то можу обійтися і звичайною кип’яченою, але ніколи не буду пити сік, або якийсь енергетик. Сік дуже швидко викликає викид інсуліну в кров, що призводить до нуля процес жироспалювання під час тренування, тому що будуть витрачатися не жири організму, а тільки що отримані швидкі вуглеводи з соку.

__________________________________________________________________________________

Скільки води пити під час тренувань в тренажерному залі: поради бодібілдерівБорис Долгов, 22 роки, Україна, м. Київ, бодібілдер.

Я кожного дня тренуюся по 2 години, і зі мною завжди є пляшка води. За період тренування я випиваю 1,5-2 літра води. Також перед тренування випиваю 250 г води з азотом. Річ у тому, що клітки, у тому числі і жирові, частково складаються з води. За час тренування вони її втрачають, тому нам здається, що ми схуднули. Але кількість жирових кліток не зменшується, а через деякий час вони відновлюються в об’ємі. Тому випробовувати свій організм обезводненням під час занять спортом ні до чого — схуднете ви від цього лише ілюзорно. Щоб по-справжньому позбавитися від жиру, слід змінити характер харчування , підібрати інше тренування. А воду пити можна у будь-якому випадку. Навантаження на організм це не збільшує.

Під час тренування піднімається температура тіла, посилюється потовиділення, внаслідок чого знижується об’єм циркулюючої крові, підвищується її в’язкість. А тут недалеко і до пониженого тиску або тромбоемболії. Споживання води допомагає всьому цьому запобігти.
Якщо тренування у мене інтенсивне, я п”ю у невеликій кількості рідину після кожного важкого «сету». При цьому примушувати себе не треба — якщо хочеться пропустити один з прийомів води, нічого страшного. А після тренування випиваю 150–200 мл кожні 15 хвилин до повного відновлення втраченої рідини.

Я ніколи себе не змушую споживати ту чи іншу кількість води, мій організм сам регулює скільки йому потрібно, і все залежить від інтенсивності тренувань. Я надаю перевагу негазованій мінеральній воді, сік теж можна але він не втамовує спрагу.

Коли готуюся до змагань лише п’ю кип’ячену, або дистильовану воду.

____________________________________________________________________________________

Скільки води пити під час тренувань в тренажерному залі: поради бодібілдерівАндрій Петрик, 23 роки, Україна, м. Львів, бодібілдер.

Під час тренування у тренажерному залі пити треба що 15 х.в по 1-2 ковтки. Це якщо тренування довге. За умови, що воно триває не довго, то пити через кожні два підходи (сети ). А взагалі, просто не треба давати собі бути спраглим, але й не «дудлити» воду як слон.

На тренуванні я п’ю не багато, десь до 1 л ( максимум ). Якщо спекотно, то беру воду завжди із собою, навіть поза залом.

Воду краще пити під час тренування і після нього, але в помірній кількості Перед заняттями можна, але мало, просто щоб не бути спраглим, але й не відчувати важкості. Воду потрібно пити обов’язково, оскільки під час тренування організм втрачає рідину, це призводить до згущення крові, що може призвести до негативних наслідків та серйозно зашкодити здоров’ю.

Під час тренувань потрібно підтримувати рідинний баланс організму. Пити треба малими ковтками і часто, один-два між кожним сетом, за умови необхідності. Якщо ж пити не хочеться, то можна рідше, між вправами. Стосовно кількості води – це залежить від ваги атлета і його комплекції (більшому потрібно більше), спеціалізації тренування та пори року. Пити забагато, і не пити взагалі – дві крайнощі.

У мене не велика потреба у воді під час тренування. Все залежить від інтенсивності та температури за вікном. Зараз спека, тому п’ю часто, але мало.

Під час тренування краще пити якісну питну воду. В жодному разі не можна пити газовану. Сік також не бажано. Оптимальним буде холодний чай або вода з медом. Чай містить масу антиоксидантів, а мед – просто “банк” легкозасвоюваних вуглеводів.

Зазвичай я п’ю звичайну питну воду з медом, або без нього.

________________________________________________________________________________

Скільки води пити під час тренувань в тренажерному залі: поради бодібілдерівВіктор Об’єдков, 23 роки, Україна, м. Харків, триразовий фіналіст чемпіонатів Украіни. Кандидат Майстра спорту України з бодібілдингу.

Під час тренування я випиваю максимум 0,5 літра. Воду із собою не ношу –  купую в залі без газу.

До тренування не п’ю. Починаю пити вчасно тренування по чуть – чуть. Після тренування п’ю протеїн розбавлений на 200-300 грам води. Та не більше 1 літра. Пити тільки по трошки: якщо пити багато води під час тренування, то відчувається якась слабкість – розслаблення.

У мене залежність від води не велика: я випиваю максимально за тренування 0,5 літра.

Краще за все в процесі тренувань пити воду мінеральну без газу. Бо вода з газом швидко засвоюється, і пити ще сильніше хочеться.

Підготував Олег Скорина, www.kulturizm.info

1-ше фото – maleandbeautiful.blogspot.com

_________________________

читайте також:

Правда і міфи про шкоду і побічні дії креатину

неАЛКОГОЛЬНІ бодібілдери

Як підготуватися до змагань з культуризму. «Сушка» бодібілдера Євгена Гаспарова


Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button