НОВИНИ

Силові тренування мають анти тютюновий ефект?

Силові тренування мають анти тютюновий ефект?Потрапивши у тренажерний зал 16% чоловіків-курців залишають шкідливу звичку, – вчені.

Підйом тягарів може не тільки збільшити силу й наростити м’язи, а також допомогти курцям відмовитися від шкідливої ​​звички. Здавалося б це немає відношення до тематики силового спорту, але вчені кажуть що це не так.

Спортивний психолог Джозеф Цикколо з колегами з Центру профілактичної медицини Міріам вирішили простежити можливості силового тренінгу як допоміжний засіб для відмови від куріння.

І ось які результати: після 12-тижневого силового курсу учасники, які займалися в тренажерному залі, показали у два рази кращі результати в порівнянні зі стандартною програмою лікування тютюнової залежності.

Дослідження відбувалося так: у експерименті взяли участь 25 чоловіків і жінок у віці від 18 до 65 років. До цього вони викурювали кожного дня щонайменше п’ять сигарет впродовж одного року.

Всіх учасників проконсультували експерти, згодом їм наклеїли нікотиновий пластир на 8 тижнів. І вже тоді учасників розділили на дві групи.

Група, яка «качалася», тренувалася по годині двічі на тиждень протягом 12 тижнів. Вони виконували по 10 вправ, поступово збільшуючи вагу і інтенсивність кожні три тижні. Учасники два рази на тиждень дивилися мотиваційне відео.

Після 12 тижнів 16% колишніх курців в групі силового тренінгу не тільки кинути палити, але й схудли, позбувшись зайвого жиру. З контрольної групи 8% людей також кинули палити, але набрали вагу.

Через три місяці після закінчення експерименту 15% людей з групи силового тренінгу, як і раніше не палили.

Антон Павленко, www.kulturizm.info

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button