НОВИНИ

ТОП-5 подій українського бодибілдингу у 2013-му

Враховуючи, що український бодібілдинг як індустрія перебували лише у зародковому стані, рік що минув дав кілька поштовхів. Якщо цими можливостями грамотно скористатися, то причетні до цього спорту можуть отримати певні матеріальні і нематеріальні бонуси. Те, що проведення міжнародних змагань у нашій країні щось дасть фітнес індустрії ми дуже сумніваємося – нема тих, хто б грамотно пожинав плоди. Та все ж, у 2013-му відбулося кілька цікавих подій, які варті уваги.

IFBB національна пожиттєво

Федерація IFBB безстроково отримала статус «національної». Таке рішення прийняла комісія Державної служби молоді та спорту. Раніше йшлося про те, що тільки IFBB має право проводити Чемпіонати та Кубки України з бодібілдингу та клопотати перед Державною службою молоді та спорту України про присвоєння спортивних розрядів і звань.

ТОП-5 подій українського бодибілдингу у 2013-му

Проте це залишається тільки на папері – в Україні діє три інші федерації, які також проводять свої турніри.

Змагання у Чернівцях

Цьому місту у 2013-му пощастило особливо. Адже там відбулося аж два великі турніри. А саме: Чемпіонат України від WABBA та Чемпіонат Буковини з бодібілдингу та фітнесу «Золотий бук» IFBB. Тож у невеликих Чернівцях відбулися великі свята для сильних та красивих містян.

ТОП-5 подій українського бодибілдингу у 2013-му

Чемпіонат світу з жіночого бодібілдингу та фітнесу 2013 IFBB

У Києві відбувся Чемпіонат світу з жіночого бодібілдингу, фітнесу, бодіфітнесу, бікіні, атлетік-фітнесу, фізик і чоловічого фітнесу від федерації IFBB. Під час чемпіонату близько 300 спортсменів більш ніж 50-ти країн змагалися за 20 комплектів нагород у дев’яти дисциплінах.

ТОП-5 подій українського бодибілдингу у 2013-му

Запровадження категорії чоловічого модельного фітнесу

Ця категорія викликала чимало дискусій щодо своєї доцільності. Опоненти заявляють, що моделям не місце на таких турнірах, бо деяких учасників атлетами взагалі не можна назвами. Мовляв, вони «слабаки» ніг не качають.

Прихильники категорії кажуть, що саме моделі можуть допомогти популяризувати силовий спорт. Адже свідомість людей розшириться, коли побачать, що у тренажерних залах не лише могутні бодибілдирери. А відтак, охочих і вмотивованих «взятися» за своє тіло буде більше.

ТОП-5 подій українського бодибілдингу у 2013-му

Зараз чоловічого модельного фітнесу немає тільки у федерації WABBA.

Чемпiонат Європи від WBPF

Ще одна з топ подій року, що минув. Навесні у Києві відбувся Чемпiонат Європи з бодібілдингу від федерації WBPF/UBPF.

ТОП-5 подій українського бодибілдингу у 2013-му

Наразі це одна з федерацій, яка найшвидше та найпотужніше нарощує свої сили.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button