Інтерв'юНОВИНИ

Тренер Максим Іваньков: «Скільки себе пам’ятаю, завжди займався спортом»

Тренер Максим Іваньков: «Скільки себе пам’ятаю, завжди займався спортом»

Заслужений тренер України з пауерліфтингу Максим Іваньков святкує своє 50-річчя. Він є одним з кращих фахівців в Україні з цього виду спорту. За свою тренерську кар’єру він виховав не одного чемпіона світу та Європи.

Про свій спортивний шлях, непросту, але цікаву професію і чому він працюєте тількі з жінками – розповідає Максим Миколайович:

—        Я народився 2 жовтня 1960 року в Росії в місті Норильськ — це Красноярський край, або ще як називають, південь Таймиру. Край суворий, та все ж — це батьківщина. Я її завжди згадую добрим словом, адже прожив там тридцять років, доки не переїхав до Полтави. Скільки себе пам’ятаю, завжди займався спортом. Ще маленьким ходив з татом до спортивної зали і дивився, як він грає у волейбол. Мама, хоча й не була спортсменкою, постійно мене записувала до різних секцій. Чим я тільки не займався: спортивною гімнастикою, плаванням, хокеєм з шайбою, боксом та боротьбою. Важку атлетику я вибрав сам і пройшов у цьому виді спорту шлях від новачка до майстра спорту СРСР. Неодноразово ставав чемпіоном міста, чемпіоном Красноярського краю і посів друге місце на чемпіонаті Сибіру і Далекого Сходу. Усі свої тренування я методично записував, пізніше це мені згодилося у тренерській роботі.

—        Статистика свідчить, що гарні тренери ті люди, які не стали чемпіонами світу чи Європи. Вони, не реалізувавши себе повністю у якості спортсменів, надолужують це на своїх учнях. Так вийшло і в мене. За свою тренерську кар’єру я підготовив дев’ять майстрів спорту міжнародного класу у Полтаві і три в Росії, та одного заслуженого майстра спорту. Серед моїх вихованців 25 призерів чемпіонатів світу та Європи.

— Доведено, що в багатьох видах спорту навантаження на жіночий організм більше, ніж у пауерліфтингу, їх можна назвати багато. За статистикою найбільш шкідливі види спорту для жінок — спортивна та художня гімнастика, це пов’язано з ранньою спеціалізацією. До мене приходять займатися дівчата з 14-16 років. Якщо грамотно вибудувати тренувальний процес, то в подальшому не виникатиме проблем в плані вийти заміж, народити дитину і буди щасливою. Прикладів успішних спортивних сімей у нашому виді спорту багато.

www.poltava.pl.ua

Пов’язані статті

2 Comments

  1. Вот куда тебя занесло Максим Иваньков из Норильска в Украину!

  2. Макс спасибо тебе ты в моей душе был и есть память о лучших днях нашей спортивной жизни мы норильчане не были последними и даже входили в тройку сильнейших мы с ребятами часто вспоминаем как мы боролись на помосте и как ты всегда нас выводил и подерживал я тоже залез в тетрадь минувших лет и даже удивился Рекордсмен в жиме Чемпион СССР трехкратный призер СССР Чемпион России Четырехкратный призер России семь раз перевыполнял международника два раза проходили доп контроль У меня одно только комментарий Долго живи люби и занимайся своим любимым делом Подпись твоя память из прошлой жизни на Таймыре

Залишити відповідь

Back to top button