АтлетиІнтерв'юНОВИНИУкраїни

Турнікмен Іван Козачок: «Своїм відео я показую, чого досягнув і мотивую інших до тренувань на турніках»

Турнікмен Іван Козачок: «Своїм відео я показую, чого досягнув і мотивую інших до тренувань на турніках»Турнік і бруси прославили цього хлопця з Бердянська не лише на всю Україну, а й в сусідніх країнах. Іван Козачок знімає відео з тренуваннями на турніках і брусах, яке в інтернеті має неймовірну популярність: його ролики переглядають тисячі людей. Іван пішов далі – він не лише сам тренується і з допомогою мережі мотивує інших, а й організовує зустрічі з  шанувальниками  дворового спорту.  На kulturizm.info – ексклюзивне інтерв’ю з першим турнікменом України Іваном Козачком.

«Мені зараз 18 років. Три з половиною роки тому я почав свої перші тренування. Тоді в мене не було жодного інтернету, мотивації. Зараз такого відео багато, яке подивишся і хочеться тренуватися. Раніше в нас такого не було.

В нас в школі кожного року проводяться змагання із загальної фізичної підготовки. Там всі мали підтягуватися, я зміг зробити тільки 12 разів, а треба було 30. Тоді вирішив що буду тренуватися, щоб досягнути тої позначки, пішов у качалку, але проходив десь півтора місяці. Там більше розмовляв з друзями, ніж тренувався. А потім я собі вдома сам зробив турнік і без жодної системи, програми і тягарів почав просто щодня підтягуватися. І результат пішов. До літа я підтягувався вже 20 разів. Потім почав підтягуватися з тягарями: я вішав на себе залізяки і підтягувався з ними. І це дало свій ефект – відразу збільшилася кількість підтягувань: за два тижні я підтягувався на п’ять разів більше. Ось таким був початок.

Потім з’явився інтернет і перші кліпи по турніку. Після побаченого відео  захотілося повторити. Це стало початком освоювання різних елементів на турніках. З’явилася і мотивація.

Зараз якщо добре постараюся я підтягуюся 40 разів верхнім хватом. Але на рекорди я рідко іду. Стандарт – 30-35 разів. Останній раз я на рекорд пішов цієї весни. А загалом мій рекорд – 42 підтягування.

Турнікмен Іван Козачок: «Своїм відео я показую, чого досягнув і мотивую інших до тренувань на турніках»
Іван Козачок, 18 років

У 2008-мому я відзняв перше відео. Підтягувався на змаганнях у школі і коли я робив 38-й раз в мене спітніли долоні і я злетів з турніка. І вийшло таке от  відео. Я його завантажив в Інтернет і багатьом воно сподобалося. Тоді  вирішив почати знімати ролики. Перше відео, яке я зняв і змонтував, де було багато елементів  називається «Турніки і я». Там я роблю сонечко, «виходи» і підтягуюся – небагато елементів. Його на Youtube  вже переглянули приблизно 160 тисяч людей.

Потім купив собі фотоапарат, який знімає відео високої якості. Всі ролики сам знімаю. Виходжу на майданчик там тренуюся і ставлю камеру на запис. Якщо готуюся спеціально щось зняти, то це може тривати і місяць, і два. А якщо ми до когось їдемо, чи хтось до нас, то знімаємо за день.

Я все роблю сам – починаючи від налаштування камери закінчуючи монтажем.  Є багато відео, де з друзями. До нас, до речі, часто в Бердянськ спортсмени приїжджають, зокрема, з Токмака: в нас був міні збір. І в Києві знімали, коли я туди поступав на навчання. Навіть дідусь 80-ти років з нами знімався. Він колишній гімнаст і показував нам як на турніку робити сонце і деякі елементи. Йому 80 років і він все це робить!

Турнікмен Іван Козачок: «Своїм відео я показую, чого досягнув і мотивую інших до тренувань на турніках»
Іван Козачок, 18 років

Завдяки інтернету я став відомим. Багато з’явилося друзів за інтересами, наприклад, у Вконтакте. Скажімо, я давно знайомий із одним спортсменом з російського Воронежа. Ми вже півтори року підтримуємо зв’язок, він також тренується на турніках і брусах. Цього року навіть вдалося зустрітися і відзняти спільне тренування. Друзів багато,  навіть не знаю скільки їх. Вконтакті стоїть ліміт 10 тисяч і в мене цей ліміт  повністю заповнений. Кожного дня до мене добавляється по 100 друзів. Одні дивляться відео і потім щось питають щодо тренувань, або як вивчити якісь елементи. Дуже багато питань, я на них стараюся відповідати, але не завжди виходить. Я поки відповім на 20, то приходить 20 нових. Тому я в нотатки закинув програми і даю зразу посилання, щоб економити час.

Моє особисте досягнення, мабуть полягає в тому, що я багато людей надихнув до тренувань спортом. Своїм відео я показую, чого я навчився і досягнув і мотивую інших до тренувань на турніках.

Турніки і бруси вони є у кожній школі, дворі. Вони безкоштовні і є майже в кожному дворі. І якщо правильно скласти програму тренувань, вони замінюють тренажерний зал, бо прокачують всі м’язи, хіба окрім ніг».

www.kulturizm.info

Канал Івана на Youtub з його відео роботами можна побачити тут

Пов’язані статті

6 Comments

  1. Молочина Ванёк!Слишал я о тебе,от твоей сестры Надежди!Так держать!

  2. Молочина Ванёк!Слишал я о тебе,от твоей сестры Надежди!Так держать!

  3. не дивина – в мене багато знайомих турнікменів, які вже давно займаються цим корисним видом дворового спорту…

  4. не дивина – в мене багато знайомих турнікменів, які вже давно займаються цим корисним видом дворового спорту…

Залишити відповідь

Back to top button