ЗмаганняНОВИНИРезультати

У Черкасах 19-20 березня змагання Чемпіонат України з пауерліфтигну

У Черкасах 19-20 березня змагання Чемпіонат України з пауерліфтигнуЗмагання відбудуться 19-20 березня 2011 року за адресою: Україна, м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 28, Палац Молоді. Організатором змагань є Українська бездопінгова федерація пауерліфтингу.

Змагання проводяться за діючими Правилами WDFPF (Всесвітньої бездопінгової федерації пауерліфтингу) лише у безекіпірувальному дивізіоні.

Кожний спортсмен повинен мати страховий поліс і спортивну форму. Змагання є особистою першістю. Особиста першість визначається у кожній ваговій та віковій категорії кожної вправи за кращим результатом.

Розміри внесків з кожного учасника змагань становлять:

річний внесок – 100 грн.,

– внесок за допінг-контроль 150 грн.

– стартовий внесок – 75 грн. – сплачується кожним атлетом за участь в одній вправі; при цьому кожний учасник незалежно від своєї вікової категорії вважається також учасником категорії Ореп без додаткової плати. Додаткова плата 75 грн. здійснюється тільки тими учасниками, які додатково заявляються в категорії МРР.

Внески можуть бути сплачені завчасно шляхом перерахування коштів на поточний рахунок УБФП: отримувач – ГО «УБФП», код отримувача 35471402, номер рахунку №26002253196100 у відділенні №911 АКІБ «УкрСиббанк», МФО 351005, призначення платежу – членський внесок. У разі завчасної сплати стартового внеску загальна сума внесків з атлета становитиме 300 грн. У разі неможливості участі у змаганнях атлета, який сплатив внески шляхом перерахування коштів на поточний рахунок УБФП, ці кошти будуть зараховані йому на майбутні змагання УБФП. З питань попередньої сплати внесків спортсмени мають звертатися до своїх регіональних представників, а у випадку їхньої тимчасової відсутності – безпосередньо до керівництва УБФП за тел. (097)539-50-08 або на Е-таіІ: аіааах@икг.пеі.

У разі сплати внесків готівкою внески приймаються від представників команд на мандатній комісії або під час зважування чи від окремих спортсменів за погодженням з представниками команд.

Останній термін подання попередніх заявок 28 лютого 2011 р. на е-mail: аіааах@ukr.net. Атлети, які проживають у регіонах, де тимчасово відсутні регіональні представники УБФП. Всі учасники змагань повинні мати паспорт або посвідчення особи.

______________________

читайте також:

У Черкасах 19-20 березня змагання Чемпіонат України з пауерліфтигну

В Азербайджані відбудеться Європи з важкої атлетики серед ветеранів

В Криму відбудеться перший у році Відкритий Кубок з армліфтінгу

Пов’язані статті

4 Comments

  1. Господа,у меня не получается отправить письмо на аіааах@ukr.net который указан в этой теме пишет что имеил заблокирован либо несуществует

  2. Господа,у меня не получается отправить письмо на аіааах@ukr.net который указан в этой теме пишет что имеил заблокирован либо несуществует

  3. так подзвони їм – там ж є номер тел.: 097 539-50-08

  4. так подзвони їм – там ж є номер тел.: 097 539-50-08

  5. а за выполненый норматив, выдадут удостоверение КМС или МС по жиму по присду

  6. а за выполненый норматив, выдадут удостоверение КМС или МС по жиму по присду

Залишити відповідь

Back to top button