ЗмаганняНОВИНИРезультати

У Львові на Відкритому Кубку України NABBA вперше виступи з модельного фітнесу

У Львові на Відкритому Кубку України NABBA вперше виступи з модельного фітнесу15 травня у Львові під час Відкритого Кубку України NABBA будуть роздягатися дівчата. Показувати свої тіла вони будуть в рамках змагань у категорії «модельний фітнес».

Організатори змагань запевняють,  що саме ця змагальна категорія має стати цьогорічною родзинкою. Зауважимо, раніше у Львові  вже проводилися змагання в категоріях:  жінки бодібілдинг, фітнес та бодіфітнес.

– Модельний фітнес – це найбільш наближений до групи здоров’я змагальний варіант бодібілднингу. Там не вітається м’язева масса, там не вітається надмірний рель’єф, натомість оцінюється струнка фігура і приваблива зовнішність для дівчини. Там не має обмежень по росту. 2 раунди. У першому дівчина виходить у вечірньому платті, у іншому –в купальнику. І згідно цього судді визначають переможця, – розповів www.kulturizm.info Святослав Шеремета, президент Української федерації бодібілдингу NABBA .  – Я думаю, і дівчат буде достатньо охочих, і чоловіки будуть задоволені. А дівчата, які не наважаться цього року виступити будуть мати змогу це зробити наступного.

Відкритий Кубок України NABBA – це найпрестижніший національний турнір весняного сезону, котрий востаннє проводився у м. Львові 2004 року. Спробувати свої сили у культуризмі зможе абсолютно кожен охочий  юнак бодібілдер віком від 16 до 24-ох років. Для цього потрібно подати організаторам заявку до 14 травня.

Нагадаємо, у Львові на Відкритому кубоку України з бодібілдингу 15 травня відбудеться визначення найкращих спортсменів країни та відбір у склад Національної збірної команди України на чемпіонат Світу, що відбудеться 18 червня у Будапешті.

Місце проведення змагань: у Культурно-освітньому центрі ім. О. Довженка, за адресою: проспект Червоної Калини, 81 о 18-й годині.

Квитки можна придбати тут: http://www.kvytky.ua/ua/event/10451

Подробиці: lkl.org.ua

__________________

читайте також:

Кожен молодий бодібілдер – аматор зможе виступити у Львові 15 травня на Відкритому Кубку України NABBA

15 травня 2011 року у Львові Відкритий кубок України з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу

У Києві перший Кубок України з бодібілдінгу (WBPF) 2011

Пов’язані статті

6 Comments

  1. Святослав Шеремета, президент Украинской федерации бодибилдинга NABBA.
    Це якась нова НАББА ?

  2. Святослав Шеремета, президент Украинской федерации бодибилдинга NABBA.
    Це якась нова НАББА ?

  3. Хіба крі нього є ще хтось? )) Він ж першопроходець )

  4. Хіба крі нього є ще хтось? )) Він ж першопроходець )

Залишити відповідь

Back to top button