НОВИНИ

Український стронгмен зрушив гірський поїзд (відео)

Український стронгмен зрушив гірський поїзд (відео)Вчора у Вигоді Долинського району івано-франківський богатир Назар Павлів встановив свій новий рекорд. Він зрушив з місця та протягнув по колії знаменитий Карпатський трамвай, а це тепловоз, два вагони та відкрита платформа.

Назар почав свій рекорд з «розминки» протягнувши кілька метрів тепловоз та один вагон. Після цього він протягнув на 10 м 88 см весь трамвай, а це близько 42 тон. Для цього спортсмену знадобилось 58,97 секунди.

Апогеєм дня стала третя спроба Назара, коли на відкриту платформу та на тепловоз стали 45 людей. Це додало ще близько 1,5 тони ваги. Цього разу за одну хвилину та 1,86 секунди Назар Павлів протягнув трамвай на 12 метрів 87 см.

Як каже спортсмен, найближчими днями усі фото та відеоматеріали він надішле до представників Книги рекордів України для фіксації цього досягнення.

Це вже не перший рекорд нашого стронгмена. Нагадаємо, у вересні минулого року Назар Павлів разом зі своїм колегою Романом Шмигельським тягнули 15-тонний винищувач на військовому аеродромі Івано-Франківська.

Назар Павлів – фіналіст проекту “Народний богатир” та участник турніра “Найсильніша людина України – 2010”.

Микола Волков, report.if.ua – там же і більше фото

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button