НОВИНИ

Українські бодибілдери помирають від стероїдів: юнаків просять бути обережними

Українські бодибілдери помирають від стероїдів: юнаків просять бути обережнимиЗа останні три роки в Україні померло п’ять молодих бодибілдерів-юніорів. Про це заявив Ігор Делієв, президент IFBB України на офіційному сайті федерації.

«Скажу банальність, але правду – в першу чергу м’язи це праця, важка і багаторічна. Не вірите!? Скажіть, будь ласка, де ви бачили красиву бройлерну курку, а ще, яка довго живе? Виросла за 50 днів і на корм людям, а люди від “швидкого” спорту – на корм черв’якам! Це страшно, сумно але, правда, яка підтверджується частими випадками. Ретельно вибирайте консультантів та тренерів, не думайте, що підробки препаратів вас обійдуть. Передозування, навіть спортивного харчування, можуть призвести до незворотних наслідків, не кажучи вже про заборонені засоби», – застерігає Ігор Делієв.

Зокрема, президент IFBB України наголошує на тому, що є вкрай мало фахівців, які розуміються на особливостях здобуття швидких результатів, тож слід бути пильними та звертається до тренерів і консультантів.

«Якщо ви не знаєте історію хвороби вашого підопічного, його генетичну схильність до яких-небудь недуг, якщо ви досконально не знаєте дію препаратів, які рекомендуєте, і не спробували їх на собі – значить ви безграмотний негідник, бажаючий заробити на своєму підопічному, або не хоче визнати своє невігластво”, – заявив Ігор Делієв.

Підготував Антон Павленко

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button