НОВИНИ

Українські важкоатлети готуються до Чемпіонату світу 2014

Національна збірна важкоатлетів готується до чемпіонату світу, який з 8 по 16 листопада пройде в Алмати. До цих поважних змагань готуються дев’ять українських важкоатлетів: Болгарин (85), Чумак (94), Степаненко (94), Чернишов (94), Клепацкій (105), Зайцев (105), Тагіров (105), Рева (105), Прошак (+105) і Пилипенко (+105).  Про це повідомляє xsport.ua.

На високі місця чемпіонату світу у вазі до 94 кг може претендувати Дмитро Чумак. На останньому чемпіонаті України він здійснив справжній прорив, піднявши 183 кг в ривку і 227 – у поштовху. Зараз для Дмитра головне – підвести себе в оптимальній формі до світової першості.

vazka atletika

Категорія 105 кг на Лондонській Олімпіаді принесла Україні «золото». Його володар Олексій Торохтій поки взяв паузу в кар’єрі. Але в цій вазі у нас є Сергій Клепацкій, Роман Зайцев, Константин Рева, а також Сергій Тагіров, призер чемпіонату Європи-2012.

Не виступить в Алмати і Юрій Чикида – рекордсмен України і призер чемпіонату Європи. Через травму він пропустив вже два роки.

Крім Торохтія та Чикида, на чемпіонаті світу також не виступлять два наших зіркових супертяжа. Після травм відновлюються Артем Удачін та Ігор Шимечко.

«Це велика втрата – говорить про відсутність у збірній Удачина головний тренер збірної України Сергій Петерімов. – Цей спортсмен міг би бути в районі 3-го-6-го місця. Але у нього травма плеча і він знаходиться на лікуванні. З 11 січня він планує вже готуватися до ЧЄ в Тбілісі, який пройде в квітні ».

Чемпіонат світу стане першим ліцензійним турніром до Олімпійських ігор-2016.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button