НОВИНИ

Помер український пауерліфтер Сергій Ватюк

Минув майже тиждень з часу похорону відомого українського пауерліфтера Сергія Ватюка.  Як інформує kolomyya.org, коломийський спортсмен Сергій Ватюк помер невдало стрибнувши у басейн.

Помер український пауерліфтер Сергій Ватюк

Спортсмену  було 52 роки. Сергій Ватюк – легенда пауерліфтингу, заслужений майстер спорту, 38-разовий чемпіон та призер України, Європи і світу.

Гучна спортивна кар’єра Сергія розпочалася 17 лютого 1989 року, коли в Красноярську на першому чемпіонаті колишнього Радянського Союзу із силового триборства він став чемпіоном країни. Минуло понад два десятки років, а пан Сергій не здавав позицій чемпіона. Він продовжував тішити своїх вболівальників та показувати чудові результати.

Спортсмен встановив більше 200 рекордів України і був абсолютним рекордсменом нашої держави. За такі високі здобутки йому присвоїли звання заслуженого майстра спорту України. Відзначився Ватюк і на міжнародній арені. У 2009 році він виборов перше місце на чемпіонаті світу із пауерліфтингу, який проходив у Австралії.

Сергій Ватюк також працював тренером, вів здоровий спосіб життя і своїм прикладом заохочував молодь до занять спортом, адже дуже хотів зробити свій вклад в розбудову здорового суспільства.

Нагадаємо, на початку липня у Криму загинув також 22-річний український пауерліфтер Богдан Гриневич.

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button