НОВИНИ

Усмішка робить чоловіків добрішими і більш творчими

Усмішка робить чоловіків добрішими і більш творчимиДобрий настрій – неймовірна річ! І на тренуванні живчик, і всім оточуючим настрій піднімаєш. Приходиш додому і розумієш, що все навколо класно: і на роботі не погано, і в залі чудово потренувався і кохана вечерю зготувала. І це, друзі, не просто так, бо вчені довели, що наш позитивний настрій щей покращує здібності до творчого мислення.

І зробити собі радість не так вже і важко. От американські вчені з Університету Західного Онтаріо з’ясували, що відволікання від роботи для перегляду в інтернеті смішних відеороликів або фотографій може позитивно вплинути на працездатність людини.

У ході дослідження вчені під керівництвом Рабі Надлер провели серію експериментів з добровольцями, в яких вивчали можливості людей із запам’ятовування певного типу інформації, яка вимагала уміння творчо мислити.

Перед початком експерименту вчені постаралися одним піддослідним зіпсувати настрій, а іншій група навпаки – підняти його за допомогою спеціальної музики і відеороликів.

Найбільший негативний ефект на людей робила звукова доріжка з фільму Список Шиндлера і новинний репортаж з району, де стався землетрус. Позитивного настрою дослідникам вдавалося добитися за допомогою веселої мелодії Моцарта і відеоролика з дитиною, яка сміється.

Потім вчені вирішили відсортувати складні зображення на основі образів, представлених на малюнках. Власне, найбільш складним завданням, що вимагає творчого підходу, було розпізнавання і запам’ятовування складних художніх образів.

Експеримент показав, що люди з гарним настроєм справляються із завданням помітно краще за сумних.

Висновок вчених:  щоб підняти собі настрій досить послухати улюблену музику. А роботодавцям рекомендують дозволяти працівникам  в робочий час розважатися себе переглядом смішних відеороликів в інтернеті.

Так от, не дарма ж у вас в залі музика грає )))

Роман Лаврик, www.kulturizm.info

________________________________-

читайте також:

Чоловіки закохуються швидше аніж за секунду

Карта пенісів: у якій країні які розміри

Чоловіки стають розумнішими, коли у них поганий настрій

Пов’язані статті

Залишити відповідь

Back to top button